Kučgalio kaime atidaryta parduotuvė su viltimi... išgyventi

V. Leščinskienės nuotr.
Į parduotuvės atidarymo šventę atvyko ne tik kučgaliečiai, einoriečiai, bet ir smalsuoliai iš kaimyninio Rokiškio rajono.
„Dar negaliu patikėti, kad tai įvyko“,- jaudulio neslėpė į nuosavą verslą nėrusi biržietė Sandra Aukštikalnienė. Kad Kučgalio kaime bus, kur duonos nusipirkti, o ir dešros pritrūkus nereikės į Pandėlį ar Papilį lėkti, džiaugiasi ir kučgaliečiai, ir einoriečiai, ir netoliese esančio kaimyninio Rokiškio rajono kaimelių gyventojai.

Pavargusi, bet laiminga

Nors iš Kučgalio pasitraukė „Aibės“ parduotuvė, Šiekštininkų kaimo bendruomenė, nuomojusi patalpas „Aibei“, rado išeitį – priprašė buvusią kučgalietę, bendruomenės įkūrėjų Edmundo ir Irenos Styrų dukrą Sandrą Aukštikalnienę, atidaryti kaime parduotuvę.

„Darbas prekyboje man ne svetimas. Esu dirbusi tai vienoje, tai kitoje Kučgalio parduotuvėje pardavėja. Vietos žmonės mane puikiai pažįsta“,- sakė S. Aukštikalnienė.

Ji pasidžiaugė, kad parduotuvę, tėvų pagalba, pavyko atidaryti labai greitai – per penkias dienas. „Važinėjau nuo ryto iki vakaro po įstaigas. Viskas tiesiog bėgte... Buvo šiek tiek keblumų dėl alkoholio licencijos – tam turėjo pritarti savivaldybė, bet šis reikalas jau sutvarkytas. Jaučiuosi be galo pavargusi, bet labai laiminga“,- teigė pašnekovė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com