Kokias permainas LKF generalinio sekretoriaus pareigas užėmęs biržietis žada mūsų kraštui?

B. PETKEVIČIŪTĖS nuotr.
Vydas Gedvilas (nuotr. – kairėje) tapo naujuoju Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu, pakeisiančiu šias pareigas užėmusį Arvydą Sabonį. V. Gedvilo komandos narys, biržietis Mindaugas Balčiūnas bus paskirtas generaliniu sekretoriumi.
Antradienį buvo išrinktas naujasis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas, kuriuo tapo 1997 metais moterų krepšinio rinktinę į Europos čempionato viršūnes vedęs Vydas Gedvilas. O naujojo prezidento generaliniu sekretoriumi bus paskirtas biržietis Mindaugas Balčiūnas. Kraštietis pranešė gerą naujieną – labai pasisengs, kad Biržuose pagaliau būtų pastatyta naujas sporto centras.

Surinko daugiausia balsų

Ryškia persvara pralenkęs kitus kandidatus, Ramūną Butautą ir Robertą Javtoką, prezidento postą gavo V. Gedvilas, surinkęs 77 balsus iš galimų 136. Naujasis LKF prezidentas pakeis dešimtmetį šias pareigas ėjusį legendinį Lietuvos krepšininką Arvydą Sabonį. V. Gedvilo komandos narys – iš Biržų kilęs Mindaugas Balčiūnas ateinantį antradienį bus oficialiai paskirtas LKF generaliniu sekretoriumi.

Padės, kiek galės

Po naujojo LKF prezidento rinkimų, paklaustas, kokie planai Biržų atžvilgiu, M. Balčiūnas pranešė gerą žinią.

“Mūsų pirmasis darbas Biržams – suremti visiems pečius siekiant pastatyti naują sporto salę arba areną. Biržai garsūs savo krepšinio istorija ir žymiais sportininkais, čia yra Lietuvos krepšinio ištakos. Kai bus sutvarkyti visi formalumai, artimiausiu metu su treneriu Vladu Garastu atvyksime į Biržus. Kibsime į arenos ar sporto salės statybos darbus, padėsime viskuo, kuo galėsime. Biržai tikrai neliks pamiršti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė M. Balčiūnas.

Akcentavo salės poreikį

Dar birželio mėnesį V. Gedvilas ir M. Balčiūnas lankėsi Biržuose, susitiko su Biržų rajono savivaldybės administracijos atstovais ir Biržų kūno kultūros ir sporto centro vadovais. Svečiai išklausė krepšinio vadovų lūkesčius, pristatė ateities viziją. Susitikimo metu M. Balčiūnas akcentavo, kad pagrindinė problema Biržuose, kaip ir daugumoje kitų rajonų, yra sporto salės trūkumas. “Žinoma, kad Biržuose nėra geros krepšinio sporto salės. Šiuo klausimu turime paruošę tam tikrus pasiūlymus dėl galimos statybos, aišku, jeigu jie rajonui bus naudingi. Taip pat galvojame padėti sustiprinti Biržų krepšinio komandą, jos vystymą, nes Biržai nuo seno garsėja stipria krepšinio programa, tad pirmiausia reikia pradėti nuo to. Norime žinoti, kuo gyvena Biržų krepšinis ir visas rajono sportas, kad žinotume, kokia yra padėtis“,- vasaros vizito metu Biržuose kalbėjo M. Balčiūnas. Panašu, kad jo planai nesikeičia.

Susijusios naujienos