Kodėl „meluoja“ autobusų grafikas?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Valantiškio kaimo autobusų stotelėje esantis grafikas klaidina keleivius – niekadėjai nuplėšė naująjį grafiką, o senajame autobusų tvarkaraštis keliomis minutėmis skiriasi nuo tikrojo.
Į redakciją kreipėsi Biržų miesto gyventoja, kuri piktinosi, jog prie Biržų miesto esančioje Valantiškio kaimo autobusų stotelėje prikabinta lentelė su grafiku yra klaidinga – laikas neatitinka, o kitoje kelio pusėje prie stotelės išvis nėra jokios lentelės, kurioje būtų užrašyta, kada važiuoja autobusai. Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas patikino, kad naujasis grafikas buvo nuplėštas, o artimiausiu metu, senos lentelės bus pakeistos naujomis.

Klaidingas laikas

“Aš dažnai autobusu važiuoju į kaimą, o paskui atgal į Biržus, o stotelėje pakabintoje lentelėje nurodytas laikas neatitinka tikrovės – tokiomis valandomis autobusai nevažiuoja. Kaip žmonėms žinoti tikslų laiką?“- apie Valantiškio autobusų stotelę, esančią kelyje į Klausučius, kalbėjo biržietė. Ji pastebėjo, kad stotelėje, esančioje kitoje gatvės pusėje lentelės išvis nėra.

“Kodėl grafikų nėra abiejose stotelėse? Jeigu dabar žmogus laukia autobuso į Biržus, jis turi bėgti per gatvę ir kitoje stotelėje pasižiūrėti, kada važiuos autobusas? Ir taip yra ne viename kaime“,- tvirtino pašnekovė. Moteris atkreipė dėmesį į stotelę prie vadinamų naujųjų kapinių – jų pusėje grafikas yra, bet kitapus kelio vietoj informacinės lentelės, prilipdytas skelbimas „Parduodu malkas“ su telefonų numeriais.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/