Kodėl Kirdonyse gatves asfaltuoja, o kiti kaimai pamiršti?

L. Bataitienės nuotr.
Kalbėdamas apie gatvių asfaltavimą, tarybos narys Audrys Šimas priminė Žalgirio gatvę Kirdonyse, kuri, anot jo, buvo pradėta asfaltuoti buvusio mero Vyto Jarecko dėka.
Neseniai rajono politikai svarstė klausimą dėl prioritetinių eilių gatvių asfaltavimo darbams ir savivaldybės tarybos nariui Audriui Šimui kilo klausimas – kodėl pirmiausia asfaltuojamos miesto gatvės, o kaimo gatvelės niekam nerūpi? Prisiminti ir seni skauduliai...

Palieka paskutinius

“Į sąrašą nepatenkantys objektai – jie kada nors sulauks remonto? Yra šansų ar ne? Dauguma nepatenkančių yra iš rajono, paskutinėje eilėje – Pačeriaukštės, Papilio, Parovėjos seniūnijos, kurios nepatenka į sąrašą. Visos lėšos eina į miesto gatves, reikėtų gal ir į gyvenvietes kažkada investuoti?“- praeitą savaitę savivaldybės tarybos komiteto posėdžio metu į savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėją Giedrių Nevierą kreipėsi politikas.

“Na, pasižiūrėjus į Kirdonis, taip tikrai nepasakytum...“,- tarybos nariui su ironiška šypsena atšovė G. Neviera.

“Tai nežiūrėkit į Kirdonis... Ačiū praeitam merui, katras iki savo namų išsiasfaltavo pirmiausia, dabar iki mano dar neišasfaltuoja. O aš norėčiau porą gatvelių ten... Pinigėlių nedaug reikia – pusantro šimto, jei tas bus, tai bus labai gerai“,- pusiau rimtai, pusiau juokais kalbėjo A. Šimas, pridūręs, kad kalba labai rimtai – tikrai nereikėtų gyvenviečių gatvių asfaltavimo palikti paskutinėje vietoje.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/