Kirkilų pramogų parkas virto pasakišku Kalėdų miesteliu

I. Butkevičiūtės nuotr.
Kirkilų pramogų parke įsikūrė Kalėdinis miestelis, kuriame kasdien nuo 12 iki 22 val. veikia mugė, karusėlės, lankytojus pasitinka gyvi Kalėdiniai personažai bei įspūdingos ledo skulptūros.
Nors Šv. Kalėdos jau praūžė, šventinis laikotarpis vis dar tęsiasi – Naujieji metai jau pakeliui. Dar pasimėgauti šventinėmis nuotaikomis ir atsidurti žiemos pasakoje kviečia Kirkilų pramogų parkas. Jame mažuosius pasitiks Kalėdų senelis, gyvi animaciniai personažai, įspūdingos ledo skulptūros. O tie, kurie dar nespėjo artimųjų pradžiuginti dovanomis, įvairių siurprizų galės įsigyti kasdien veikiančioje Kalėdų mugėje.

Įspūdingos ledo skulptūros

Kirkilų pramogų parko savininkai nesiliauja stebinti savo lankytojų . Pasibaigus tūkstantines minias pritraukusio Helovino miestelio gyvavimo laikotarpiui, parko šeimininkai griebėsi naujų darbų – pasiruošimo gražiausioms metų šventėms. Praeitą savaitę į parką atkeliavo 21 ledo skulptūra, visa teritorija nušvito dešimčia kilometrų ilgio girliandomis, atvyko Kalėdų senelis su snieguole ir net keturi vaikų mėgstamų filmukų personažai.

Veiklos ras visi

Kalėdinis miestelis Kirkilų pramogų parke veiks iki sausio 4 dienos. Čia kasdien, nuo 12 iki 22 val. lankytojų laukia Kalėdų senelis su gyvais padėjėjais elniais, išdykėlis Grinčas, Snieguolė bei tikri nykštukai. Pramogų ras ir maži, ir dideli. Vaikai galės susitikti ne tik su pasakiškais personažais, bet ir pasisupti karusėlėse. Miestelyje veikia ir Kalėdinė mugė, kurioje galima įsigyti ne tik įvairių skanėstų, bet ir Naujametinių dovanėlių. Nors kelionė po žiemos pasaką gali užtrukti, alkanų ir ištroškusių lankytojų parko šeimininkai nepaliks – Kalėdų miestelyje bus galima įsigyti užkandžių ir paskanauti gaiviųjų gėrimų. Naujųjų metų išvakarėse, 22 val. Kalėdiniame Kirkilų parko miestelyje jo lankytojai galės gėrėtis šventiniais fejerverkais.

Užs. 9125