Kir­ki­lų pra­mo­gų par­kas su­lau­kė ne­malonaus dė­me­sio – kas sle­pia­si po kai­mo gy­ven­to­jų var­du pasi­ra­šy­tu skun­du?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Savivaldybė sulaukė Kirkilų kaimo gyventojų vardu pasirašyto skundo, kuriame Kirkilų pramogų parkas kaltinamas neteisėta veikla, ramybės drumstimu ir savivaliavimu. Parko šeimininkas Deividas Simėnas teigia, kad jokios neteisėtos veiklos nevykdo, o skundas rašytas ne kaimo gyventojų, o asmens, kuris su Kirkilais visai nesusijęs.
„Prašome pagalbos nuo šių bedievių verslininkų, darkančių nusistovėjusias mūsų kaimo tradicijas bei tokias šventes, kai visų Šventųjų šventė ir Šv. Kalėdos“,- toks Kirkilų kaimo gyventojų pasirašytas skundas neseniai pasiekė „Biržiečių žodžio“ redakciją ir netgi savivaldybę. Tačiau nė vienas kalbintas minėto kaimo gyventojas tikino skundo dėl Kirkilų pramogų parko nekurpęs. Parko šeimininko Deivido Simėno žiniomis, norėdamas pakenkti, skundus vietos gyventojų vardu išsiuntinėjo su Kirkilais visai nesusijęs rajono verslininkas.

Vieni padeda, kiti nori pakenkti

Kirkilų pramogų parke šeimininkauja pusbroliai Deividas ir Mindaugas Simėnai. D. Simėno teigimu, skundas buvo nepagrįstas ir, jo žiniomis, parašytas vieno rajono verslininko, kuris su Kirkilais visai nesusijęs.

“Mano žiniomis, skundas parašytas konkretaus asmens, Biržuose žinomo verslininko, kuris net nėra Kirkilų kaimo gyventojas. Dokumentas pasirašytas Kirkilų kaimo gyventojų vardu, bet tai yra visiška neteisybė, nes kiek kalbėjome su gyventojais, nė vienas jokių pretenzijų mūsų veiklai neturi, jie mūsų parke lankosi ir su visais puikiai sutariame – kai reikia, mes vieni kitiems padedame. Tad, manau, kad visa tai buvo padaryta dėl konkurencijos ir pavydo. Gaila, kad rajone yra tokių žmonių, kurie iš pavydo kitų sėkmei, kuri užtarnauta sunkiu darbu, nori pakenkti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė D. Simėnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/