Kavos staliukas – ne tik dėl grožio

Smartbaldai.lt nuotr.
Kiekvienas svetainėje praleidžiame didžiąją dalį savo laisvo laiko. Kartais dirbdami iš namų, pakilę nuo darbo stalo, iš karto atsiduriame ant sofos. Kartais, pavyzdžiui, ilsėdamiesi, patogiai įsitaisome svetainėje priešais televizorių. Bet kuriuo atveju atsisėdę ant sofos, dažniausiai nenorime judėti iš vietos. Ypač tai tingisi daryti, kai pamirštame, jog palikome telefoną ar puodelį ant virtuvės stalo. Taigi, kuo tokiu atveju gali būti naudingas kavos staliukas?

Dizainas

Šiandien kavos staliukų pasirinkimas yra itin platus. Galite rinktis iš įvairių formų ir dydžių. Kadangi kavos staliukai pasižymi dizainų įvairove, lengvai surasite savąjį, kuris derės prie jūsų namų interjero. Pavyzdžiui, mediniai staliukai labai tinka tradiciniam ir klasikiniam interjero stiliui. Marmuriniai ir stikliniai baldai gali būti lengvai derinami prie modernaus ir skandinaviško įvaizdžio.

Praktiškumas

Kavos staliukas puikiai dera su kitais svetainės baldais, tokiais kaip foteliai, kušetės ir panašiai. Staliukai su apačioje įrengtomis lentynėlėmis ar daiktadėžėmis leidžia paslėpti netvarką kuriančius daiktus. Netikėtai atėjus svečiams, knygas, žurnalus ar kitus smulkius daiktus galėsite greitai sudėti į stalčių. Tokie baldai padės lengvai palaikyti tvarką namuose. Kai kurie iš jų yra aukštesni. Todėl, pavyzdžiui, norint greitai atsakyti į elektroninį laišką, ant kavos staliuko galima patogiai pasidėti nešiojamąjį kompiuterį. Tokiu atveju nereikės pereiti iš vieno kambario į kitą.

Funkcionalumas

Kavos staliukas ne tik puiki interjero detalė. Jis yra kur kas naudingesnis nei gali atrodyti. Ant šio baldo galima pasidėti pačius įvairiausius daiktus. Pavyzdžiui, grįžus po sunkios darbo dienos, kartais norisi įsisukti į pledą ir geriant arbatą žiūrėti filmą. Tam, kad neišpiltumėte karšto gėrimo, jį šalia savęs, rankos atstumu, galite pasidėti ant kavos staliuko. Tai leis išvengti nemalonaus arbatos ar kavos išliejimo ant sofos. Taip pat ir šalia pasidėjus televizoriaus pultelį, neteks atsistoti, norint perjungti kanalą. O paskaitę žurnalą ar knygą, juos galite palikti ant kavos staliuko ir kitą vakarą pratęsti skaitymą.

Kavos staliukas yra vienas geriausių kompanionų svetainėje. Internetu įsigytas aukštos kokybės baldas pasižymi ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Todėl galite būti tikri, kad namus jis puoš daugelį metų.