Kas stos mero dešinėje, kas – kairėje, o kas liks opozicijoje?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
So­cial­de­mok­ra­tė Aud­ro­nė Garš­vai­tė ti­ki­no ne­ke­ti­nan­ti pre­ten­duo­ti nei į me­ro pa­ta­rė­jo, nei į vi­ce­me­ro kė­dę: „Dau­giau jo­kių po­stų“.
Po dviejų savaičių, balandžio 20-ąją, iškilmingai prisieks naujasis Biržų rajono savivaldybės meras, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Biržų skyriaus narys Kęstutis Knizikevičius. Iki inauguracijos vyksta intensyvios partijų derybos dėl pozicijos ir opozicijos, o svarbiausia – dėl postų. Su kuo „socdemai“ žada bendradarbiauti savivaldybės taryboje ir kas užims svarbias pareigas, garsiai nekalbama, pasitarimus gaubia paslapties šydas.

Nereikia burti iš kavos tirščių

„Kas, su kuo ir kaip, pasakyti galėsiu tik kitą savaitę, po Velykų. Kol konkrečiai nieko nėra nuspręsta, tai ir nereikia burti iš kavos tirščių“,- tiek tepasakė pakalbintas derybinės komisijos pirmininkas K. Knizikevičius.

„Jokių postų“

Socialdemokratė Audronė Garšvaitė kalbėjo: „Derybos vyksta ir tikrai nėra lengva, nes visi turi ambicijų. Bet tikimės, kad greitu metu pavyks suformuoti daugumą. Supraskite, jums nesako ne todėl, kad slepia, o todėl, kad dar nėra susitarta“.

Neoficialūs, artimi deryboms, šaltiniai teigia, jog A. Garšvaitė gali siekti mero patarėjos pareigų. Tačiau politikė tikino, jog „neplanuoja jokių postų“.

„Dėl įvairių priežasčių – ir nuovargis didžiulis, ir amžius. Pakaks aktyvios veiklos rajono taryboje“, – sakė A. Garšvaitė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/