Kas imsis atsakomybės dėl Vabalninko piktžaizde virtusios balos?

V. Leščinskienės nuotr.
Vabalninkietis Vaidas Simanavičius sako, kad miesto centre šis vandens telkinys susidaro po kiekvieno lietaus ar atodrėkio, o pravažiuojantys automobiliai purvinu vandeniu yra „išprausę“ ne vieną praeivį.
Vabalninkiečiams įkyrėjo nesprendžiama problema – miesto centre, šalia žiedo, tyvuliuojanti bala. Ji susidaro po lietaus ar atodrėkio – vanduo paromis telkšo ant kelio. Nuolatinė drėgmė ne tik gadina asfalto dangą, bet ir kelia daugiau rūpesčių – pravažiuojančios transporto priemonės aptaško šaligatviu einančius žmones, o pašalus tampa čiuožykla.

Gatvės bala – praeivių „maudykla“

Vietos gyventojas Vaidas Simanavičius sako, kad ši bala Vabalninke egzistuoja jau seniai. „Kai smarkiau palyja, tai ir plaukia... Va, dabar sniegas pradėjo tirpti, tai vėl bala susidarė. Ir ji laikysis ilgai ilgai, jei tokie orai bus, jei dar šiek tiek palis“,- pasakojo vabalninkietis ir prisiminė karčią asmeninę patirtį.

„Oi, vieną kartą buvo taip, kad ant šaligatvio stovėjau, su draugu šnekėjau... Kažkoks vairuotojas kaip lėkė visu greičiu automobiliu, kad iš po ratų tyškantis vanduo mane visą „nuprausė“. O jis nuskrido net nestabtelėjęs, net neatsiprašęs. Gerai, kad netoli gyvenu, parėjau persirengti. Bet jeigu žmogus iš toliau atvažiavęs, tai nors apsiverk“,- kalbėjo V. Simanavičius.

Stabtelėjus prie tos balos, teko savo kailiu įsitikinti, kad purvinu grindinio vandeniu gali būti išpraustas kiekvienas praeivis – pravažiuojantis automobilis net nesumažinęs greičio skriejo per balą, kurios vanduo pažiro plačiai ant šaligatvio. Vos spėjome pasitraukti. „Ne visi vairuotojai iš žiedo išsuka lėtai“,- atsiduso pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com