Karantinas pastūmėjo imtis naujo verslo

Ž. Maniko nuotr.
Verslininkas Bronislovas Juodviršis seniai norėjo imtis mėsos konservų gamybos, tačiau veiklą pradėjo supratęs, kad kavinės veiklos gaivinti neverta.
Karantino ribojimai mažėja, tačiau savo juodą darbą jie jau padarė – kelis kartus priversti užsidaryti, valgyklos-kavinės „Auksinė volungė“ savininkai nusprendė neatnaujinti maitinimo paslaugų. Tačiau tai nereiškia, kad optimizmo nestokojantys verslininkai traukiasi iš rinkos – priešingai, jie startuoja su nauju – mėsos konservų gamybos verslu.

Laukimas verslui nenaudingas

„Taip, galima sakyti, kad karantino metu įsigalioję ribojimai privertė mus užsidaryti. Iš pradžių galvojome, kad pralauksime ir vėl dirbsime. Du kartus bandėme iš naujo startuoti ir teko užsidaryti. Tada supratome, kad nėra prasmės ilgiau laukti, reikia sprendimų, juk negalima dvejus metus gyventi nežinomybėje“,- kalbėjo kavinės „Auksinė volungė“ savininkai Judita ir Bronislovas Juodviršiai. Maitinimo įstaiga rajone garsėjo kokybišku maistu, buvo unikalūs jų asortimentu, nes darbavosi ne tik šeši sumanūs darbuotojai, bet ir nuolat ieškojimų kelyje esantys savininkai Judita ir Bronislovas. Jie sako, kad lengva nebuvo, nes, norint patiekti kokybišką maistą, reikia naudoti kokybiškus produktus, o jie brangūs, nors patiekalų kainos nedidelės.

Prasidėjus karantinui klientų sumažėjo. Pagamintas maistas likdavo, tad teko patiems valgyti, o iš ko gyventi? Savininkai vylėsi atnaujinti veiklą pasibaigus pandemijai. Tačiau slinko mėnesiai, o situacija iki šiol neaiški. Juodviršiai dar bandė gaivinti veiklą, tačiau suprato, kad šis traukinys jau nuvažiavo. „Su visais darbuotojais sąžiningai atsiskaitėme ir draugiškai atsisveikinome“,- sako Bronislovas. Nuo 2018 metų rugsėjo pradėję maitinimo verslą, Juodviršiai jį puoselėjo trejus metus. „Bet mes nenusiteikę dejuoti – jeigu vienos durys užsidaro, kitos atsidaro“,- šypteli pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/