Kandidatai į merus, vardan Biržų, ir ligoninę gaivintų, ir kelius asfaltuotų

Ž. Maniko nuotr.
Po dviejų dienų paaiškės - visuomeninio komiteto "Biržų atgimimas" lyderis Kęstutis Isakas, ar socdemas Kęstutis Knizikevičius - ketverius metus vadovaus rajonui, o tai priklausys nuo rinkėjų valios.
Sekmadienio vakarą paaiškės, kuris – visuomeninio komiteto „Biržų atgimimas“ lyderis Kęstutis Isakas ar socialdemokratas Kęstutis Knizikevičius – ketverius metus bus rajono mero pareigose. O kad rinkėjams būtų lengviau pasirinkti, kandidatų debatus kovo 14-ąją Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos salėje organizavo nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“.

Kodėl reikėtų balsuoti už... Kęstutį?

Nors gali atrodyti, kad savivaldybių tarybų ir merų rinkimai yra nuobodūs, tačiau į „Žinau, ką renku“ debatus susirenka tiek Biržų krašto žmonių, kad visiems neužtenka vietų atsisėsti, todėl tenka stoviniuoti tarpduryje. Dėmesio sulaukė ir antradienį įvykę debatai, o juose dalyvavę pirmąjį turą sėkmingai įveikę K. Isakas ir K. Knizikevičius jautėsi dar drąsiau ir užtikrinčiau.

Kai debatų moderatorius „Laisvės TV“ žurnalistas Ignas Kinčinas paklausė, kodėl rinkėjai turėtų rinktis K. Knizikevičių, šis atsakė: „Pirmo turo rezultatus vertinu labai gerai. Jie buvo gan netikėti. Kodėl turėtų balsuoti už mane? Esu grynakraujis biržietis, patirtį kaupęs būtent savivaldoje, nes po studijų norėjau grįžti į Biržus ir čia dirbti, čia gyventi, čia auginti vaikus. Tą ir padariau. Metus teko dirbti Pasvalyje, semtis patirties, o kai grįžau į Biržus, tai gyvenimas pradėjo ristis kūliais, nes kasmet keitėsi pareigos ir tas pokytis davė tai, kad turiu daug patirties greitai reaguoti į situacijas ir besikeičiantį gyvenimą rajone“.

K. Isakas buvo santūresnis: „Rinkimų rezultatus vertinu normaliai, nes visuomeninis komitetas „Biržų atgimimas“ susikūrė tik prieš tris su puse mėnesio, o per tokį trumpą laiką davėme tikrą mūšį tradicinėms partijoms. Antroji vieta savivaldybės taryboje – visos komandos nuopelnas. Kodėl turėtų rinkėjai balsuoti už mane? Esu nepartinis, nešališkas, nes neturiu šiame rajone giminių ir negaliu jų proteguoti į darbo vietas, todėl pasirinkimas bus pagal kompetenciją ir profesionalumą. Turiu ekonominį požiūrį, kurio iki šiol nebuvo rajone, niekas nesirūpino krašto ekonomine plėtra ir tam skirsiu didžiausią dėmesį“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com