Kaip sutaupyti perkant šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai namuose ir verslo sektoriaus patalpose vis dažniau pasirenkami ne tik dėl ekologijos bei patogumo, saugumo, tačiau taip pat ir kainos. Rinkoje atsiranda vis daugiau įrangos modelių, kurie pasižymi skirtingomis charakteristikomis. Tai atveria galimybes kiekvienam rasti jo būstui labiausiai tinkamą variantą, kuris veiks našiai bei išlaikymas nebus brangus.
Jeigu Jus domina šilumos siurbliai, tačiau norite kiek tik įmanoma įsigyti juos pigiau – pasinaudokite keliais žemiau mūsų pateiktais patarimais.

APVA parama

Jeigu norite sutaupyti – įsigykite šilumos siurblį su APVA parama. 2022-ųjų metų APVA pirmasis kvietimas jau baigėsi, tačiau verta susipažinti su esminiais aspektais. Planuojama, kad antrojo kvietimo sąlygos gali būti panašios. Žinoma, jos kažkiek kinta, tad būtinai reikia domėtis arba tartis su specialistais, kurie prekiauja šilumos siurbliais. Jie padės rasti tinkamus Jūsų namams ir atitinkančius keliamus reikalavimus.

Esminiai aspektai, kuriuos reikia žinoti:

1.     Parama teikiama tik fiziniams asmenims.

2.  Tik tokiu atveju, kai nekilnojamas turtas, kuriame bus montuojamas šilumos siurblys, yra VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registro duomenų banko išraše ne mažiau nei penkerius metus.

3.     Svarbi sąlyga, kad senas šilumos katilas turi būti tinkamai utilizuojamas.

4.     Maksimali kompensacinė išmoka yra 14 500.00 eurų.

5.     Pirmojo kvietimo paraiškos teikimo data buvo nuo  2022 m. birželio 15 d. 8.00 val. iki liepos 15 d. 17.00 val. Informacija apie antrąjį kvietimą bus patalpinta APVA puslapyje. 

6.     Gaunamos kompensacijos dydis priklauso nuo pasirenkamo siurblio tipo ir galingumo.

7.     Kompensacija nėra teikiama tokiu atveju, kai būsto paskirtis yra sodo namas.

Daugiau apie APVA paramą skaitykite čia https://www.specdarbai.lt/parama-silumos-siurbliams-siems-metams-skirta-net-25-mln-euru/. Jeigu domina siurblio su parama įsigijimas – tarkitės su prekybininkais, kurie atsižvelgę į keliamus reikalavimus ir kliento poreikius – rekomenduos įrangą.

Pirkite per akcijas

Nepaisant to, kad APVA parama sumažina šilumos siurblių kainas – sumokėti dar mažiau galima perkant įrangas per akcijas. Greičiausiai jas pamatyti pavyks sekant pasiūlymus internete. 

Įsigykite didesnius įrangos kiekius

Taip pat prekybininkai dažniausiai siūlo mažesnes kainas, kai pirkėjas įsigyja didesnius įrangos kiekius. Ieškokite kaimynų, draugų, pažįstamų žmonių, kurie norėtų su Jumis kooperuotis ir kartu pirkti šilumos siurblius. Žinoma, pirmiausia susisiekite su įmonės vadybininku, kad jis galėtų asmeniškai Jums pateikti individualų pasiūlymą.

Investuokite į kokybę

Galiausiai, geriausias taupymo būdas yra pirkti inovatyvius šilumos siurblius, kurie vertinami dėl kokybės ir ilgaamžiškumo. Jie tarnaus Jums daug metų, o tai ir yra puikus taupymo metodas. 

Dažniausiai permoka tie, kurie perka kur kas pigesnius nei rinkoje, nežinomų gamintojų arba dėvėtus siurblius. Tokia įranga tarnauja trumpai ir galiausiai ją tenka keisti nauja. Taip sumokate kur kas daugiau nei iškart investavus į patikimą įrangą.

Gyvenimas greitai gali tapti kur kas patogesnis ir saugesnis. Svarbiausia – sekti atsinaujinančią informaciją, kurios metu minimos ne tik paramos įrangos įsigijimui, tačiau ir sistemų atnaujinimai, kurie turi vis daugiau galimybių.

Užs.10767