Kaip šildyti garažą žiema?

Jei naudosite savo garažą kaip dirbtuves, žinokite, kaip šalta gali būti žiemos mėnesiais sėdint ant betoninių grindų bandant užbaigti savo „pasidaryk pats“ projektą. Jūsų rankos ir kojos šąla, o jūs visai nesijaučiate patogiai. Garažo patalpose dažnai trūksta izoliacijos ir šildymo sistemų, todėl jos nėra idealios ekstremalioms oro sąlygoms neatlikus konkrečių pakeitimų. Norėdami pradėti naudoti savo garažą pomėgiams, svečiams linksminti, ar įsirengiant darbo vietą, pirmiausia reikia, kad jame būtų mažiau vėsu.

Garažo šildytuvai yra logiškas problemos sprendimas

Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę izoliuoti garažą, kad šaltas skersvėjis nepakenktų jūsų patalpų temperatūrai. Yra įvairių šildymo sistemų variantų. Pavyzdžiui, jei į savo garažą einate tik dėl savaitgalio projektų ir jums nereikia smarkiai pakelti temperatūros, galite apsvarstyti mažesnius įjungiamus šildytuvus. Bet jei norite jį naudoti ilgiau, jums reikės galingo šildytuvo, kad jūsų garažas būtų aukštesnėje nei užšalimo temperatūroje. Kad visą sezoną būtų šilta ir jauku, pateikiame išsamų vadovą, kaip šildyti garažą naudojant įvairių tipų šildymo įrenginius.

Šildymo įrenginiai tinkantys garažui

Jei jūsų garažas yra jūsų poilsio vieta, mini šilumos siurblys be ortakių puikiai tiks neribotai šilumai tiekti. Mažą padalintą įrenginį sumontuoti gana paprasta, nes jame nėra jokių kanalų, o jūs netgi galite pasidaryti visą procesą patys! Mini padalintas šilumos siurblys turi vidinį bloką, vamzdžiu sujungtą su lauko bloku. Šaltesniais mėnesiais lauko blokas ištraukia šilumą iš lauke esančio oro ir išleidžia į vidų per oro tvarkyklę. Beortakiai įrenginiai yra labai efektyvūs – jie tiekia kondicionuotą orą tiesiai į fokusuotą sritį, pašalindami šilumos nuostolius. Beortakiai šilumos siurbliai, tokie kaip mini skirstytuvai, taip pat puikiai tinka, kad jūsų vamzdžiai neužšaltų. Daugumoje tipų yra apsaugos nuo užšalimo režimas, kai įrenginys išpučia karštą orą sunaudodamas mažiausią galią, kad neužšaltų. Taip pat galite padaryti savo šilumos siurblį išmanų, prijungę jį prie išmaniojo kintamosios srovės valdiklio. Tai leidžia visiškai automatizuoti garažo klimatą naudojant geografinę tvorą, visuotinį valdymą, planavimą ir komforto režimą. Be to, galite valdyti šilumos siurblį naudodami programėlę. Daugiau informacijos rasite muresta.lt.

Užs. 10753