KAIP PRALEISTI ROMANTIŠKAI LAIKĄ DVIESE?

Daugybė yra progų pamaloninti poras, norinčias romantiškai dviese praleisti laiką. Joms tik reikia pasirinkti bendro laisvalaikio praleidimo formą – ar pora nori tik vakarienės romantiškoje aplinkoje, ar jai norisi ir pasimėgauti SPA paslaugomis, ar ir dar kažko nekasdieniško. Tarkim, pora gyvena Biržuose, tačiau jei norėtųsi pasimaudyti ne Širvėnos ežere, o šokolade ar sūkurinėje vonioje, tai padaryti nebūtų jokių kliūčių. Tokiai porai tik reikia pasirinkti vietą, kurioje galėtų įgyvendinti svajonę ir apsispręsti, kaip norėtų leisti laiką dviese, nebūtinai vien vakarieniaujant žvakių šviesoje.

Kokios ypatingesnės SPA paslaugos siūlomos poroms?

Pats šauniausias būdas pailsėti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti – praleisti laiką SPA masažo salone, kur lankytojams kartu su viso kūno masažu dar gali būti siūlomas prašmatnus ritualas su rožių aromatais arba rožių aliejumi. Dar būna siūlomas ir kiniškas masažas dviem. Viena iš ypatingiausių SPA teikiamų paslaugų – tai įvyniojimo į šokoladą ir po to sekančio viso kūno masažo kompleksas, vadinamas skambiu „šokolado terapija“ vardu. O klasikinis šokoladinis  viso kūno masažas vadinamas tikrai romantiškai – „Šokoladinė svajonė“. Populiari ir procedūra vadinama „Apelsinas šokolade“, jos metu atliekamas ir kūno masažas, ir jo šveitimas. SPA procedūrų sąraše atrasite ir ritualą dviem su pirtimi, kūno šveitimu bei masažu. Procedūrų pasirinkimas tikrai platus.

Kuo porai būtų naudinga rinktis maudynes sūkurinėje vonioje?

Visiškai rimtai galima teigti, jog vienas iš šauniausių pasirinkimų yra maudynės dviese sūkurinėje vonioje, nes ši procedūra labai pagyvina kraujotaką, stiprina širdies darbą, mažina aukštą kraujospūdį. Pasimaudžius tokioje vonioje palengvėja kvėpavimas, dingsta bet kokia nervinė įtampa. Maudynės sūkurinėje vonioje garantuoja sveikatą, padeda atsikratyti organizmo nesudegintų riebalų, palaiko odos elastingumą ir tuo pačiu prailgina gyvenimo trukmę, todėl poroms tikrai verta kuo tankiau mėgautis šia paslauga. Juk tai trys viename – ir sveikata, ir pramoga, ir gera nuotaika.

Koks romantiško laiko leidimo variantas būtų pats idealiausias?

Tikriausiai niekas neprieštarautų išvadai, jog geriausia būtų savo mylimą žmogų palepinti jungtinių pramogų variantu, kai su juo pirmiausiai leisite laiką smagiai pramogaudami SPA centruose ar dalyvaudami aktyvaus laisvalaikio leidimo paslaugas teikiančiose įstaigose, paskui kartu su juo pasilepinsite romantiškos vakarienės teikiamais malonumais. Tokiu būdu pailsėtų ir kūnas, ir siela, kas reikštų šiltus santykius ir ateityje. O jeigu pajustumėte, kad į santykius vėl braunasi rutina, tada nieko nelaukę, vėl pasinaudokite galimybe sugrįžti į romantišką aplinką, kuri padės jums atsigauti.

 Užs. 9448