Kaip išreikšti meilę sau: 4 patarimai moterims

Mes, moterys, nuo vaikystės esame mokinamos, kaip reikia mylėti savo tėvus, brolius ar seseris, taip pat būsimus mylimuosius. Gaila, tačiau retai kada su mumis kalbama apie meilę sau. O tai yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime – juk kaip mes galime iš tiesų mylėti kitus, jei nemokame mylėti savęs? Taigi, šiame straipsnyje pasidalinsime keturiais patarimais, kaip galime išreikšti meilę sau.

1. Teigiamos mintys ir žodžiai

Ar kada nors susimąstėte, kaip kalbatės su savimi, o kaip su savo drauge. Labai dažnai sau mes esame žymiai griežtesnės ar net žiauresnės nei kitiems žmonėms. Tačiau būtent su savimi turėtume būti švelniausios. Juk savame kūne būname dvidešimt keturias valandas per parą. Todėl labai svarbu išmokti pozityviai šnekėtis su savimi. Juk pozityvios mintys ar žodžiai neša teigiamus, malonus dalykus į mūsų gyvenimą. Tad išmokime šnekėtis su savimi taip, kaip šnekėtume su savo drauge. Atsistokime prieš veidrodį ir drąsiai sakykime sau komplimentus, girkime savo pasiekimus ir būkime švelnios sau sunkią dieną.

2. Lepinimasis

Atėjus šventėms mes visada galvojame apie dovanas artimiesiems. Kartais net sugalvojame juos nustebinti ir įprastą dieną. Tačiau kada stebinote save be jokios progos? Kada pasidovanojote sau dovaną gimtadienio proga ar paprastą dieną, kuomet įvykdėte visas dienos užduotis? Nebijokite palepinti savęs! Jūs geriausiai žinote, kaip sunkiai dirbate darbe, namuose ar santykiuose, tad geriausiai suprantate, kaip nusipelnėte pasilepinti savo pačios dėmesiu ar maža dovanėle.

Pavyzdžiui, galite nueiti į parduotuvę ir nusipirkti mėgstamiausių ledų porciją ar elegantiškus naktinius, kurie leis pasijusti išskirtine. Tokios dovanos kaip seksualūs naktinukai ar kita panašaus tipo apranga gali būti puiki dovana sau! Na, o jei jau dabar norėtumėte įsigyti seksualius naktinukus, didelį jų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.romantika.lt/seksualus-apatiniai/naktinukai.html.

3. Pasimatymai su savimi

Nėra įstatymo, kuris neleistų žmogui nueiti į pasimatymą su pačiu savimi. Tačiau dažnai mes tai pamirštame ir norėdamos kažkur išeiti liūdime, kad, pavyzdžiui, neturime antros pusės, arba būtinai kviečiame drauges ar antras puses. Tačiau kaip dažnai mes randame laiko tik sau – valandėlę, kurios metu galime ramiai pagalvoti, įkvėpti ir iškvėpti? Pasimatymas su savimi gali būti puiki proga tai padaryti. Tikrai nereikia to bijoti, o priešingai – reikėtų tuo džiaugtis. Juk tai galimybė nueiti į mėgstamą restoraną ar kepyklėlę ir niekur neskubant suvalgyti skaniausio pyrago gabaliuką.

4. Judėjimas

Judėjimas yra neatsiejamas nuo sveiko gyvenimo būdo, kūno ir minčių. Tačiau mes, moterys, dažnai esame linkusios kankinti save darydamos tai, ko negalime pakęsti. Mitas, kad sportas reikalingas tik žmonėms, norintiems numesti svorio. Bet kokios išvaizdos žmogus turėtų pakankamai judėti dėl sveikatos, o ne dėl trokštamos išvaizdos. Ir tai tikrai neturėtų būti kankinanti veikla.

Norėdamos judėjimą paversti savo kasdienybės dalimi, išsirinkite veiklą, kuri jums patiktų. Vaikščiojimas, svorių kilnojimas, joga, plaukimas, darbai sode, bėgiojimas, šokiai, tinklinis, futbolas, važiavimas su dviračiu ar riedučiais, tvarkymasis, pilatesas ir t. t. – visos išvardintos veiklos yra tinkamos. Pasirinkite tokį judėjimo būdą, kurį norėtųsi kartoti ir kartoti.

Tai tikrai nėra vieninteliai būdai, kaip galite išreikšti meilę sau. Galbūt žinote ir kitų? Tuomet juos ir naudokite. Juk kiekviena moteris skirtinga, todėl vieno teisingo pasirinkimo tiesiog nėra. Prisiminkite: nesvarbu, kaip parodysite meilę sau, svarbiausia, kad tai būtų malonu jums.

Užs.11796