Kaimų gyventojai maitinami kelio dulkėmis ir... pažadais

V. Leščinskienės nuotr.
Kaunių kaimo gyventojas Jonas Šlekys sako, kad papylus skaldos, kelio dulkių nesumažėjo, tik kilo pavojus dėl akmenukų, lekiančių iš po pravažiuojančių automobilių ratų.
„Mes net negalime prasiverti langų – į kambarius pridulka žvyro“,- piktinosi prie pat kelio, vedančio į turistų traukos objektą – Karvės olą, gyvenantis Jonas Šlekys. Kaunių kaimo gyventojui, ne kartą mynusiam Savivaldybės slenksčius, pavyko išprašyti tik skaldos, kuri buvo supilta ant kelio. Bet problema nebuvo išspręsta, tik iš pravažiuojančio automobilio ratų lekiantis akmenėlis gali langą išdaužti arba veidą prakirsti.

Neištesėti politikų pažadai

„Mašinos čia laksto tikrai ne 50 km/h greičiu. Lekia ne tik automobiliai, bet ir turistiniai autobusai, perkrauti miškovežiai – kelio ženklų beveik niekas nepaiso“,- pasakodamas rodo J. Šlekys.

Anot jo, šią, maždaug dviejų kilometrų kelio atkarpą, politikai išasfaltuoti žada jau daug metų. „Šį kelią išasfaltuoti pažadėjo buvęs meras, dabartinis Seimo narys Valdemaras Valkiūnas. Šnekėjo, kad jau ir europinės lėšos buvo gautos, bet tik kelis šimtus metrų, iki lankytino objekto, išasfaltavo. Asfaltą mums prieš rinkimus žadėjo ir meras Vytas Jareckas. Jo kadencija baigiasi, bet, kaip matote, niekas nepasikeitė“,- nusivylimo neslėpė Jonas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/