Kaimo žmones linksmino žinomi atlikėjai

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Dainininkė B. Dambrauskaitė atvyko žmonių linksminti vietoj R. Dambrausko, kuris, grįžęs iš užsienio, turėjo būti saviizoliacijoje.
Šeštadienio vakare būrys biržiečių traukė į Juostaviečių kaimo šventę, kurią vainikavo žinomų atlikėjų koncertas. Progos sudalyvauti renginyje ir pamatyti ne tik garsias Lietuvos žvaigždes, bet ir pabendrauti su draugais, kaimynais, pasipuošti šventiniais rūbais, nepraleido progos ne tik Juostaviečių kaimo gyventojai. Šventėje buvo žmonių iš viso rajono.

Juostaviečių kaime koncertavo grupė „Balius“, populiarių dainų atlikėjai  Igoris Jarmolenka, Julian Verdee bei Romą Dambrauską pakeitusi scenos legenda Birutė Dambrauskaitė. Susirinkusius linksmino ir  Pasvalio kultūros centro Mikoliškio skyriaus moterų šokių kolektyvas „Vasarė“, merginų šiuolaikinio šokio kolektyvas „We dance“ bei Nemunėlio Radviliškio kultūros namų humoro grupė „Moterytės“.

Kaimo šventėje, prieš koncertą, vyko tradicinės krepšinio varžybos. Šiais metais dalyvavo 6 komandos, iš kurių dvi buvo vietinių gyventojų. Pirmąją vietą pelnė svečiai iš sporto mokyklos, antrą − komanda iš Germaniškio, trečią − Juostaviečių kaimo jaunimas.

Šventėje kalbinti žmonės pasakojo, kad yra labai pasiilgę švenčių ir susibūrimų, todėl jiems nebuvo kliūtis atvykti į renginį iš kitos seniūnijos. Kalbinta Rima pasakojo, kad šiuo metu gyvena Biržuose, tačiau ir Juostaviečiai jai brangūs – moteris ne vienerius metus čia dirbo, todėl turi nemažai pažįstamų ir draugų. „Stengiuosi kiekvienais metais sudalyvauti kaimo šventėje, žinoma, ne visada pavyksta. Bet šiemet labai norėjau čia pabūti. Karantininiai metais padarė savo, todėl labai norisi bendrauti su žmonėmis. Džiaugiamės koncertu ir buvimu kartu“,− pasakojo Rima.

Kone viso koncerto metu aktyviausias šokėjas buvo Juostaviečiuose gyvenantis Vaidas. Vyras ne tik šokdino savo žmoną, bet ir kitas moteris, kurios taip pat šį gražų vakarą atvyko pasilinksminti. Vaidas sakė, kad į šventę atvyko ir jo uošvė iš Rokiškio. Renginys visiems patiko, nes buvo linksmas.

Juostaviečių bendruomenės pirmininkė Dalia Vėtienė akcentavo, kad kaimo gyventojai, kaip ir dauguma, pasiilgę pramogų ir susibūrimų. „Kasmet stengiamės sukurti vis įspūdingesnę šventę. Ilgai negalėjome net pas kaimynus nueiti, o dabar tiek žmonių sugužėjo į Juostaviečius, dėl to esame dėkingi rėmėjams. Turime tradiciją, kad šventę vainikuotų šokiai ir linksmybės“,− pasidžiaugė D. Vėtienė.

Susijusios naujienos