Kai pasikeis Biržai, pasikeis ir Skrebiškiai

V. Leščinskienės nuotr.
Skrebiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Danutė Kučinskienė pasiguodė, kad bendruomenė praėjo kryžiaus kelius dėl projekto finansavimo, tačiau lėšų taip ir negavo.
Biržų kraštas tartum nenugludintas brangakmenis – turintis didžiulį potencialą, kuris neišnaudotas. Kas kitas, jeigu ne žmonės gali keisti savo kraštą. O kaip, apie tai diskutuota Papilio seniūnijoje, Skrebiškių kaime.

Priima sprendimus, nepaisydami gyventojų poreikių

Tiek Biržų, tiek ir konkrečiai Papilio krašto stiprybės – nuostabus kraštovaizdis, unikalus istorinis (didikų Radvilų) palikimas, maža, jauki bendruomenė ir puikiai sutariančios kelios skirtingos religinės konfesijos. Tačiau šį gėrį užgožia visuomenės nusivylimas, nepasitikėjimas valdžia, erzina įsišaknijęs kursyvas.

„Partijos yra pats blogiausias dalykas. Vieni stengiasi, nori kažką pakeisti, padaryti, kiti tyčia žlugdo. Nesvarbu, kad tai pritarimo vertas siūlymas, jie nebalsuos iš principo. Komanda turi dirbti kryptingai“,- susitikime kalbėjo „Biržų duonos“ savininkas, Savivaldybės tarybos narys Viktoras Kurganovas. Anot jo, tik vieningas valdžios ir bendruomenių darbas kraštą padaro klestintį.

 

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

 

 

V. Leščinskienės nuotr.
Skre­biš­kių bend­ruo­me­nės ta­ry­bos na­rei Gre­tai Abuo­jai­tei gai­la nyks­tan­čios Pa­pi­lio mo­kyk­los, ta­čiau sa­vo vai­kus ji pla­nuo­ja leis­ti į Pan­dė­lio gim­na­zi­ją, nes ten geresnė mokymo kokybė ir didesnis dėmesys vaikui.