Kai nesiseka, tai nesiseka: į skolas panardino avarija nuomojame bute

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Niekur nedirbančiai Deimantei - tūkstantinės skolos.
38 metų biržietę Deimantę likimas iš gimtųjų Biržų nuvedė į Kupiškį, tačiau nenusisekęs gyvenimas svetimame mieste moterį praeitais metais grąžino atgal. Deimantė svajojo gimtinėje gyvenimą susikurti iš naujo, susirado ir stogą virš galvos. Tačiau pagyvenus nuomojamame bute vos du mėnesius įvyko avarija, kurios metu buvo užlietas ne tik butas, bet ir pirmame aukšte esanti drabužių parduotuvė. Tai privertė nelaimėlę įlįsti į skolas, už kurias ji moka ir šiandien.

Gera pradžia

Deimantė niekur nedirba. Nors, kaip pati sako, norėtų. Tačiau neleidžia bloga sveikata, daug laiko ji skiria neįgaliai dukrai, kuri šiandien eina į šeštą klasę.

Deimantė prisimena, kaip susikrovusi daiktus su neįgalia mažąja iš Kupiškio grįžo gimtinėn. Supratusi, kad neturi, kur apsistoti, įdėjo skelbimą „Biržiečių žodyje“, kad ieško buto nuomai. Praėjus kelioms dienoms, telefonas suskambo: moteris siūlė butą, kuriame Deimantė tikėjosi kurti naują gyvenimą. Nuomotoja žadėjo ją ir priregistruoti, kad būtų suteiktos kompensacijos. Tiesa, ji įspėjo Deimantę, kad butas yra komercinės paskirties, bet jai tas nerūpėjo.

Atsitiko ir dar vienas džiugus įvykis – per pažįstamus Deimantė sutiko Marių, kuris šiandien jai tikra atrama.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

skolų išieškojimas

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Niekur nedirbančiai Deimantei - tūkstantinės skolos.