Kai gydytojai atostogauja, eilės prie kabinetų ilgėja

Skaitytojo nuotr.
Praėjusią savaitę gyva eilė nusidriekė Biržų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje – pacientai prie registratūros laukė, norėdami gauti taloną reabilitologo konsultacijai.
Praeitą savaitę Biržų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje prie registratūros nusidriekė pacientų, norinčių gauti taloną pas reabilitologą, eilė. Tačiau, kaip teigia ligoninės direktorius – gydytojai irgi žmonės, jis privalo juos išleisti atostogauti, nori to, ar nenori. Ne geresnė situacija ir poliklinikos odontologijos kabinete, tik čia bėda kita – gydytojų lyg ir užtenka, bet eilės susidaro dėl savo dantimis ilgą laiką nesirūpinusių pacientų...

Užpildė koridorių

Praeito penktadienio rytą redakcijos paštą pasiekė skaitytojo nuotrauka, kurioje užfiksuota eilė pacientų, laukiančių gauti taloną reabilitologo konsultacijai Biržų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje.

“Gyva eilė konsultacinėje poliklinikoje – talonai pas reabilitologą“,- trumpai situaciją apibūdino nuotrauką „Biržiečių žodžiui“ atsiuntęs skaitytojas. Nuotraukoje matyti, kaip konsultacinės poliklinikos koridoriuje, prie registratūros stalo, išsirikiavusi nemažai eilė žmonių.

Paprašytas pakomentuoti situaciją, ligoninės direktorius Petras Bimba „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad taip nutinka, kai gydytojai atostogauja.

“Jeigu vienas gydytojas atostogauja, tai pas kitą ir susidaro gyva eilė, nes jis tada pilnu krūviu dirba“,- kalbėjo įstaigos vadovas. Anot jo, šiuo atveju, gyva eilė susidarė todėl, kad pacientai norėjo užsiregistruoti konsultacijai pas reabilitologą ir „mėnuo būtų užpildytas“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com