Išreikštam pasitikėjimui pritarė ne visi politikai

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Ne visi rajono politikai palaiko šalies vadovą, o savo poziciją išreiškė šiuo raštu.
Birželio 29 dieną savivaldybės tarybos posėdžio metu tarybos narys Tomas Četvergas perskaitė ir kitus tarybos narius paragino pasirašyti pareiškimą, kuriame išreikštas pasitikėjimas Prezidentu Gitanu Nausėda.

„Palaikymo iniciatyvos ėmėsi Biržų rajono piliečiai, o aš tik paruošiau tekstą. Aš pritariu, kad Prezidentas yra nepagrįstai puolamas ir bandoma sumenkinti jo, kaip vadovo, įvaizdį. Matau dabartinės valdančiosios daugumos norą pastumti jį į šoną ir tokiu būdu siekiama sau daugiau dėmesio ir matomumo“,- komentavo T. Četvergas.

Dokumente rašoma: „Pastaruoju metu viešojoje erdvėje vis dažniau matome ir girdime įvairių politinių veikėjų ir  vadinamo Lietuvos elito bandymus visokeriopai menkinti Lietuvos Respublikos Prezidentą ir Prezidentūrą. Mes, žemiau pasirašę Biržų rajono savivaldybės tarybos nariai, pareiškiame, kad palaikome, remiame ir pasitikime Prezidentūra kaip institucija, o prezidentu Gitanu Nausėda – kaip teisėtai žmonių išrinktu prezidentu. Taip pat pritariame prezidento veiksmams, ginant Lietuvos piliečių interesus, palaikome jo pastangas saugoti mūsų tautos tradicines vertybes“.

Šį pareiškimą pasirašė 14 (iš 25) savivaldybės tarybos narių. Meras Vytas Jareckas, vicemerė Audronė Garšvaitė taip pat suraitė savo parašus, tačiau nei savivaldybės administracijos direktorės Irutės Varzienės, nei jos naujai paskirtos pavaduotojos Astros Korsakienės parašų nėra.

Tarybos sekretorė pareiškimą su lydraščiu išsiuntė Lietuvos Respublikos Prezidentūrai. Tai istorinis įvykis, kai Biržų rajono savivaldybės tarybos nariai išreiškia savo poziciją dėl šalies vadovo.