Išeina iš darbo

Redakcijos archyvo nuotr.
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius išeina iš darbo. Paskutinė vedėjo darbo diena šiose pareigose – lapkričio 17-oji.
„Biržiečių žodžio“ korespondentus pasiekė žinia, kad iš darbo išeina Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius.

Savivaldybės administracijos Personalo skyriaus vedėja Kristina Šimonienė informavo, kad paskutinė E. Januševičiaus darbo diena – lapkričio 17-oji. Tačiau konkursas naujo vedėjo paieškoms dar neskelbiamas.

„Kol darbuotojas neišeina, konkurso skelbti kaip ir negalime“,- paaiškino K. Šimonienė. Anot jos, iki kol konkurso būdu bus išrinktas naujas vedėjas, laikinai skyriaus „vairą“ perims vyriausioji specialistė Loreta Baronienė.

Telefonu susisiekėme ir su pačiu E. Januševičiumi. Pašnekovas tvirtino išeinantis dirbti į Nacionalinę švietimo agentūrą, kur dirbs vyriausiuoju specialistu. „Tai darbas su švietimu, tik gal šiek tiek aukštesnio lygio – išorės audito kontrolė ir su tuo susiję teisės aktai“,- sakė E. Januševičius. Pasak jo, nors naujoji darbovietė – Vilniuje, nemažą darbo dalį dirbs nuotoliniu būdu. „Aišku, kažkiek teks ir pavažinėti. Kodėl tokie pokyčiai? Nes aš visada už pokyčius“,- pridūrė E. Januševičius.