Investuotojai padės Biržų krašto įmonei stiprinti pozicijas eksporto rinkose

Asmeninio archyvo nuotr.
UAB „Nor­dic pro­teins“ di­rek­to­rius Aud­rius Juk­na ir gamybos vadovė Daiva Griškienė įsi­ti­ki­nę, kad in­ves­tuo­to­jai pa­dės at­ras­ti nau­jas rin­kas eks­por­tuo­jant pro­duk­ci­ją.
Nors pardavimo pajamos kasmet didėjo, tačiau praėjusius metus Medeikių kaime įsikūrusi UAB „Nordic proteins“ baigė su 296 tūkst. eurų nuostoliu. Įmonės direktorius Audrius Jukna informavo, kad situacija gali keistis, nes akcijų dalį įsigijo ir investuoti numačiusi Vokietijos kapitalo įmonė „MGL Molkereigesselshaft Lauingen“.

Dėmesys produkcijos realizavimui

„Kadangi įmonė daugiau kaip 90 proc. produkcijos eksportuoja į įvairias pasaulio šalis, jau kuris laikas norint sustiprinti pozicijas eksporto rinkose, buvo deramasi su užsienio partneriais, kviečiant tapti juos strateginiais investuotojais“,- teigė UAB „Nordic proteins“ direktorius A. Jukna.

Jis akcentavo, kad sėkmingai pasibaigus deryboms, rugsėjo mėnesį numatytą akcijų dalį įsigijo Vokietijos kapitalo įmonė „MGL Molkereigesselshaft Lauingen“, kuri specializuojasi įvairių pieno produktų gamyboje ir prekyboje.

„Tikimės, kad šios įmonės daugiametė patirtis eksportuojant pieno produktus sustiprins UAB „Nordic proteins“ pozicijas eksporto rinkose bei suteiks galimybes daugiau investuoti į inovatyvių produktų gamybą“,- teigė pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/