Į pliažą – tik pėstute

B. Petkevičiūtės nuotr.
Artimiausią mėnesį privažiuoti prie centrinio pliažo automobiliu negalėsime – vyks darbai. Patekti į maudyklą bus galima pėsčiųjų taku einant iš miesto fontanų pusės.
Dėl atliekamų statybos darbų Biržų piliavietėje ir jos prieigose buvo uždaryta Radvilos gatvė šalia automobilių stovėjimo aikštelės bei apribotas judėjimas Biržų miesto centrinio pliažo teritorijoje.

Dabar prieiti prie pliaže esančios maudyklos galima tik nuo fontanų pusės. Pasak savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Vaido Viederio, pliažo teritorijoje numatyta nutiesti tiltelį ir laiptus, kuriais galima patekti iš maudyklos į piliavietę, taip pat bus privežta smėlio pliažo teritorijoje, sutvarkyta pakrantė, išlygintos joje esančios duobės.

“Dabar vasara, žmonės maudosi ir naudojasi pliažu, tad, galbūt, vyksiantys darbai sukels tam tikrų nepatogumų. Tačiau juos atlikti rudenį būtų sudėtinga, nes dėl oro sąlygų sunkiau privažiuoti technikai“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė V. Viederis. Darbai turėtų prasidėti artimiausiu metu ir tęsis iki rudens.