Gyventojams rūpi keliai, kokybiškas vanduo ir saugumas

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Parovėjos seniūnijos gyventojai drąsiai išsakė savo nuomonę.
Parovėjos seniūnijoje problemų apstu, nes gyventojai nesupranta kai kurių valdžios sprendimų, kurie iki šiol kelia galvos skausmą. Regis, seniūnija rūpi tik seniūnei. Šį kartą gyventojai problemas išsakė rajono vadovui, bet ar nuo to kas nors pasikeis?

Seniūnės nuopelnas

Į susitikimą su Biržų rajono savivaldybės meru Vytu Jarecku Parovėjos seniūnijos gyventojai gausiai susirinko. Gyventojų išklausyti buvo pasiruošęs ir savivaldybės tarybos narys Audrius Jukna. Vietiniams gera naujiena – iki lapkričio Parovėjoje turėtų atsirasti trys vaizdo stebėjimo kameros, kurios padės užtikrinti saugumą. Jeigu gyvenimo kokybė Biržų, taip pat ir Aizkrauklės savivaldybėse ir nepagerės, tai kameros labiau sustiprins saugesnę kaimynystę.

Susirinkimo metu V. Jareckas pasidžiaugė Parovėjos seniūnijos seniūnės Daivos Juozaitienės veikla. „Ji neuždelsia ir sprendžia problemas. Sutaupytomis lėšomis tiltą per Gervelės upę sutvarkė. Vietinės reikšmės rajoninius kelius gerai prižiūri. Atnaujino gatvės apšvietimą Medeikiuose“,− seniūnės darbus vardijo meras.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/