Gyventojai reikalauja tvarkos, seniūnija – supratingumo

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Gyventojai sunerimę, kad Karaimų ir Lieptų gatves jungiantis lieptas neatlaikys sniego gausos.
Gyventojai piktinasi – Biržų mieste tiltai nevalyti. Keli aktyvesni piliečiai net suorganizavo talką, norėdami parodyti, kaip tiltas turi atrodyti žiemos metu. Tačiau vos pasnigus biržiečiai nebėgs valyti valdžios apleistų takų. Tuo tarpu atsakingos institucijos teigia: patenkinti gyventojų lūkesčius jos neturi galimybių.

Atsakomybės rate atsakingų nėra

Pamatę neprižiūrėtas teritorijas, gyventojai atsakomybę verčia seniūnijai, tuo tarpu seniūnija nurodo į UAB „Biržų komunalinis ūkis“, kuri pagal sutartį prižiūri miesto gatves ir šaligatvius. Pagal sutartį „Biržų komunalinis ūkis“ tiltų valyti neturi.

Situacija ant lieptų uždelsta. Jei sniegas būtų buvęs valomas iš karto, kaip gatvėse, tuomet nebūtų susidaręs storas suplūkto sniego sluoksnis.

„Nesitikėjome, kad iš dangaus pabirs tiek snaigių. Galėtume rangovų prašyti, kad nuvalytų, tačiau jie ir taip nespėja prižiūrėt paskirtų teritorijų. Kasdien turiu pati apvažiuoti, apžiūrėti ir pasakyti, kur ir kas dar nepadaryta. Jeigu sutartyje, kuri sudaryta su rangovais, būtų buvęs nurodytas ir tiltų valymas, situacija vargu ar būtų buvusi kitokia. Įmonė teisinasi darbuotojų trūkumu“,- sakė Biržų seniūnė Kristina Undzėnienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Gyventojai sunerimę, kad Karaimų ir Lieptų gatves jungiantis lieptas neatlaikys sniego gausos.