Gyvas gėlės žiedas – vaikams

Vaivos ČEPULIENĖS nuotr.
Kirdoniečių sveikinimas – gyvas gėlės žiedas.

Septynias savaites vaikų ugdymas vyko nuotoliniu būdu. Su naujais iššūkiais susidūrė ne tik mokytojos, bet ir tėveliai. Namai virto ugdymo įstaigomis. Džiaugiamės, kad tėveliai noriai įsijungė į nuotolinį ugdymą ir padėjo vaikams atlikti užduotėles, eksperimentus, kartu sportavo, ieškojo pavasario ženklų gamtoje. Labai smagu, kad tėveliai kiekvieną dieną dalinosi vaikučių nuveiktais darbais grupės feisbuko paskyroje. Tėveliai fotografavo, filmavo vaikų veiklą, sveikinimus draugams, netgi apgaudinėjo draugus balandžio 1-ąją, melagių dieną. Supratome, kad viskas įmanoma, tik reikia sutelkti pastangas.

Po dviejų mėnesių pertraukos Kirdonių universalaus daugiafunkcio centro ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje vėl krykštauja vaikai. Nors sugrįžimas į darželį ne toks, kaip įprasta – vaikučiai jau spėjo įprasti prie pokyčių, prie karantino sąlygų ir smagiai leidžia laiką.

Artėja tarptautinė vaikų gynimo diena. Mūsų darželio vaikučiai siunčia visų Biržų rajono ir miesto darželių vaikučiams nuotolinį sveikinimą, sukurdami gyvą gėlės žiedą, kuris palies kiekvieno vaikučio širdelę. Būkite sveiki!