Gydytojo N. Ubarto istorijoje – skundas dėl mobingo, bandant susidoroti?

Ž. Maniko nuotr.
„Aišku, kad atbuline tvarka bando viską „sutvarkyti“ taip, kad ligoninės vadovas galėtų surinkti prieš mane tris skundus, o tada atleistų iš darbo“,- savo poziciją išsakė gydytojas Nerijus Ubartas po to, kai gydymo įstaiga gavo skundą dėl galimo mobingo.
Po viešo Biržų ligoninės chirurgo Nerijaus Ubarto pasisakymo spaudoje apie ketinimus išeiti dirbti į Pasvalio ligoninę, nes Biržų ligoninės direktorius Petras Bimba nenori padidinti atlyginimo, prasidėjo keisti dalykai – chirurgui patektas skundas dėl mobingo prieš ligoninės darbuotoją, kuri iš darbo išėjo... prieš kelis mėnesius. Chirurgas tai traktuoja, kaip vadovo bandymą bandymą su juo susidoroti.

Skundas atbuline data?

Redakciją pasiekė informacija, kad Biržų ligoninės gydytojui Nerijui Ubartui buvo pateiktas skundas dėl galimo mobingo, kurį parašė ligoninėje dirbusi seselė. Labiausiai gydytoją nustebino tai, kad skundas užregistruotas birželio 17 dieną, bet parašytas kovo viduryje.

“Į skundų knygą tikriausiai neišėjo atbuline tvarka įrašyti, tai įregistravo birželio mėnesį. Jeigu tas mobingas būtų buvęs dar kovo mėnesį ir neva dėl to seselė išėjo iš darbo, tai kodėl ji tada niekur nesikreipė? O dabar, kai aš išeidinėju iš Biržų ligoninės, įstaigos direktorius bando surasti kokią nors nesąmonę – kviečiasi visas sesutes ir chirurgijos skyriaus darbuotojus ir bando kvosti. Jis ieško būdų, kaip mane pažeminti, nes pyksta, kad spaudoje jis visuomenei parodytas ne iš geriausios pusės“,- „Biržiečių žodžiui“ komentavo gydytojas N. Ubartas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/