„Geltonas namelis“ vykdo prekybą internete

Biržiečių pamėgta kokybiškų drabužių parduotuvė „Geltonas namelis“ platų prekių asortimentą siūlo internetinėje parduotuvėje.
Nors ne tik biržiečių, bet ir miesto svečių pamėgta parduotuvė „Geltonas namelis“ karantino metu uždaryta, ištikimi jos pirkėjai gali apsipirkti internetinėje parduotuvėje. O prekes galima atsiimti sandėlyje arba Biržuose jos yra pristatomos į namus jau tą pačią dieną.

Pirkėjų netrūksta

Kol visos rūbų parduotuvės yra uždarytos, „Geltonas namelis“ persikėlė į elektroninę erdvę. Internetinėje parduotuvėje prekių asortimentas yra toks pat kaip ir parduotuvėje, kurioje pirkėjų niekada netrūkdavo. „Geltonas namelis“ veikia ne tik Biržuose (čia yra dvi parduotuvės), bet ir Kupiškyje, Rokiškyje bei Panevėžyje. Pagrindinė „Geltonas namelis“ parduotuvė įsikūrusi Biržuose, Vytauto g. 22, o antroji – išparduotuvė – Kudirkos g. 54. Pastarojoje visos prekės parduodamos už pusę kainos, asortimentas atnaujinamas kasdien.
-Tam, kad karantino metu nesustotume, įkūrėme internetinę parduotuvę, kurioje galima įsigyti įvairių prekių. Džiaugiamės, kad mūsų ištikimieji klientai ja naudojasi ir visada randa sau tinkamą prekę,- „Biržiečių žodžiui“ sakė parduotuvės savininkė Rasa Varekojienė.

Buitinė chemija, namų kvapai

Internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ne tik moteriškų, vyriškų, vaikiškų drabužių, avalynės, namų apyvokos daiktų, patalynės, bet ir pirkėjų labai pamėgtų lietuvių gamintojo „Aromatic 89“ namų kvapų, žvakių, kosmetikos bei vokiškos buitinės chemijos produktų.
-Per parduotuvės gyvavimo metus atsirinkome ir išbandėme kokybišką buitinę chemiją, todėl drąsiai ją galime rekomenduoti savo klientams. Ypač paklausūs įvairūs valikliai, kuriuos žmonės nuolatos perka. Jų pasirinkimas yra didelis ir tinka kiekvieno poreikiams – nuo ekologiškų iki stipresnės chemijos,- kalbėjo Rasa.

Drabužiai – su detalia informacija

Drabužių pasirinkimas parduotuvėje taip pat didelis. Visos prekės atnaujinamos kasdien. Pasak Rasos, internete nusipirkti drabužį sudėtingiau, nes jo negalima pasimatuoti, todėl internetinėje parduotuvėje drabužiai pateikti su detalia informaciją apie jų dydį, priežiūrą bei sudėtį.
-Dėl platesnės informacijos apie norima įsigyti prekę pirkėjai su mumis gali pasikonsultuoti telefonu arba žinutėmis feisbuke. O žmonės, kurie internetu nesinaudoja, norimas prekes gali užsisakyti ir telefonu,- kalbėjo parduotuvės savininkė. Pasak jos, jei įsigyti drabužiai netiko, juos galima grąžinti.

Greitas pristatymas

Internetinėje parduotuvėje „Geltonas namelis“ įsigytas prekes galima atsiimti sandėlyje arba pasirinkti pristatymo į namus paslaugą. Prekės Biržų mieste yra pristatomos tą pačią dieną, į kitus miestus ar rajoną siunčiama paštu arba pristato kurjeris. Anot Rasos, kainos parduotuvėje „nesikandžioja“ ir nuolaidos ištikimiems klientams dažnai pritaikomos.
-Nors prekių turime įvairių, labiausiai orientuojamės į drabužius. Jie yra vienetiniai, tad su tokiu pačiu rūbu, kurį įsigysite pas mus, kito žmogaus Biržuose nesutiksite. Todėl tiems, kurie mėgsta būti išskirtiniai ir originalūs, mūsų parduotuvėje tikrai išsirinks sau tinkamą drabužį.

Internetinę parduotuvę rasite adresu:

https://geltonasnamelis.lt/  ir feisbuko paskyroje „Geltonas namelis“. Susisiekti galima tel. 8 664 28027 darbo dienomis ir šeštadieniais nuo 9-17 val.