Gatvės kelia galvos skausmą

B. Petkevičiūtės nuotr.
Pasak mero V. Jarecko, Birutės gatvė asfaltuojama tam, kad vienu metu būtų baigta tvarkyti visa teritorija, o I. Varzienė tikino nieko nežinanti apie buvusio Seimo nario V. Rinkevičiaus įtaką.
Rugpjūčio 24 d. (antradienis) posėdžiavo Biržų rajono savivaldybės tarybos Socialinio vystymo komitetas, kuris aiškinosi, kodėl neužtenka pinigų Biržų miesto, Plento gatvės asfaltavimui, ar reikia tvarkyti Kęstučio gatvės tiltą, kodėl suskubta atnaujinti Birutės gatvę.

Neaiškūs pakeitimai

Savivaldybės tarybai buvo pateiktas pakoreguotas sąrašas gatvių, kuriose numatytas asfaltavimas. Politikai pasigedo išbrauktos iš šio sąrašo Plento gatvės.

„Sprendimo projekte išsibraukia Plento gatvė ir tikslinami pinigai Birutės gatvės rekonstravimui, nes buvo planuota gauti daugiau lėšų, o davė mažiau. Noriu pasakyti, kad dėl Plento gatvės nėra jokio politikavimo, nėra gautas statybos leidimas, bet jį gausime žiemą. Viskas priklausys nuo to, kiek mes liksime skoloje už Birutės gatvės tvarkymą – kai tai žinosime, matysime, kiek galėsime prisidėti savivaldybės lėšomis. Jeigu, kaip dabar planuojame, galėsime prisidėti 100 tūkst. eurų, tokiu atveju skolos už Birutės gatvės darbus liks mažiau“,- programos pakeitimą komiteto nariams pristatė savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/