Garbės piliečio vardo suteikimui koją pakišo... anonimas

B. Petkevičiūtės nuotr.
Šią savaitę posėdžiavę trijų savivaldybės tarybos komitetų nariai nusprendė klausimą dėl Garbės piliečio vardo suteikimo Vidučiui Šeškui atidėti.
Šią savaitę vykusiuose savivaldybės komitetų posėdžiuose vienas iš daugiausia diskusijų sukėlusių klausimų – dėl Garbės piliečio vardo suteikimo Vidučiui Šeškui. Nors Garbės piliečio vardo suteikimo komisija šiam siūlymui jau buvo pritarusi ir pateikusi tarybai, visgi po savaitgalį gauto anoniminio laiško, kuriame buvo pateikta negatyvi informacija apie V. Šešką, taryba nusprendė šį klausimą atidėti.

Šventų nėra

Sprendimą dėl Garbės piliečio vardo suteikimo V. Šeškui komitetams pristatė Garbės piliečio vardo suteikimo komisijos pirmininkė Stasė Eitavičienė. Ji supažindino tarybos narius su situacija ir paprašė tarybos narių sprendimo.

“Mano, kaip komisijos pirmininkės, pareiga sprendimą teikti tarybai. O toliau mūsų visų, tarybos narių, reikalas spręsti taip, kad būtų ir teisinga, ir sąžininga, ir kad nepažemintume pačios asmenybės“,- Socialinio vystymo komiteto posėdyje kalbėjo S. Eitavičienė. Ji priminė, kad ankstesniame komitete buvo išsakyta nuomonė, kad asmuo, kuriam ketinama suteikti Garbės piliečio vardą, privalo turėti nepriekaištingą reputaciją.

“Žinot, taip nebūna. Kadangi esu tikinti, galiu pasakyti – meskite akmenį į tą, kuris be nuodėmės. Kai suteikinėjome Žydrūnui Savickui Garbės piliečio vardą, viskas atrodė gražu, o po kažkiek laiko jau šaukiame, kad jį reikia atimti“,- savo poziciją išsakė politikė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/