Efektingais vaizdais stebinantis fotografas: tai nėra lengvai pasiekiama

„Remis Art Photography“ nuotr.
Remigijus Baltušis − aktyvus kolekcionierius ir fotografijos mėgėjas.
Jau kuris laikas socialiniuose tinkluose galima matyti įspūdingas „Remis Art Photography“ gamtos fotografijas, kurias daro trisdešimtmetis Remigijus Baltušis iš Nemunėlio Radviliškio. Neseniai jis užėmė pirmą vietą leidyklos „Terra Publica“ organizuotame konkurse, pranokęs daugelį profesionalių fotografų. Remigijus – tikras gamtos žmogus, jis „Biržiečių žodžiui“ sutiko papasakoti ne tik apie fotografiją, bet ir apie kitus retus savo pomėgius.

Atkuria senas nuotraukas

Šiuo metu Remigijus įgyvendina naują projektą. Jis renka senas Biržų ir Nemunėlio Radviliškio nuotraukas, jas perfotografuoja, atnaujina. Tuomet tą pačią nuotraukoje užfiksuotą vietą tuo pačiu kampu nufotografuoja kaip ji atrodo dabar. Tada šias dvi nuotraukas galima palyginti – kaip pasikeitė vieta per daugelį metų.

Didžiausia problema − nuotraukų trūkumas. Todėl Remigijus prašo visų pasidalinti senomis nuotraukomis. „Jei turite Biržų ar Nemunėlio Radviliškio nuotraukų, labai kviečiu prisidėti prie šio projekto“, – teigė Remigijus, jau planuojantis surengti tam skirtą parodą.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos