Edukacija, suteikianti ramybę ir grožį

Asmeninio albumo nuotr.
„Pirmiausia šios edukacijos trūko man, todėl labai tikiuosi, kad ja susidomės ir biržiečiai“,- sakė Sandra Brazauskienė.
Iš palatvės kilusi germaniškietė Sandra Brazauskienė kviečia į ramybės ir jaukumo oazę, kurioje ji siūlo ne tik pasigaminti vieną populiariausių šv. Kalėdų atributų – vainiką, bet ir pasisemti ramybės bei susikaupimo artėjančioms šventėms.

Gyvybės ratu

Sandros gyvenime rankdarbiai atsirado nuo mažų dienų. Pati pirmoji jos įkvėpėja, be kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo jau keliolika metų – Germaniškio mokykloje ją mokiusi dailės mokytoja Vitalija Pociūnienė. „Ši mokytoja mane lydėjo į daugybę konkursų, olimpiadų. Ji man sukėlė labai didelį susidomėjimą juvelyrika. Tačiau, kai reikėjo rinktis profesiją, mano mamytė buvo kitokios nuomonės. Ji man patarė rinktis rimtesnį mokslą, o meninę sritį pasilikti kaip pomėgį“,- pasakojo Sandra.

Mamos patarimo paklausiusi, Sandra po vidurinės mokyklos pradėjo studijuoti transporto vadybą. Dažnai jaunimas, supratęs, kad pasirinko ne tą specialybę, dirbti pagal profesiją nė nepradeda. Germaniškietė teigia atradusi save transporto srityje, tačiau ir rankdarbiai nebuvo pamiršti.

Sandros žodžiais, meninei veiklai laiko galima rasti ir naktį. „Vainikuose randu ramybę. Grįžusi iš darbo atsipalaiduodama nupinu vainiką, o atsikėlusi anksti ryte, gurkšnodama kavą, grožiuosi gyvybės ratu“,- pasakojo Sandra.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com