Dovana sau: kaip palepinti save?

Visuomet rūpinamės dovanomis kitiems: šeimai, draugams, kolegoms, kaimynams. Tačiau retai kuris susimąstome, kaip palepinti save? Juk mes, kaip ir kiti, pavargstame, norime poilsio ar kokio nors daikto. Todėl Kalėdos – puikus metas nustebinti ir save!

Poilsis

Ko gero, nėra geresnės dovanos sau nei laikas su savimi, poilsis bei atsipalaidavimas, pabėgimas nuo visų rūpesčių. Todėl pasidovanokite sau poilsį vienumoje, o jei vienatvė Jūsų negundo, įsigykite poilsį dviese. Antras žmogus nebūtinai turi būti Jūsų vyras/žmona. Tai gali būti mama, tėtis, draugė, sesuo, brolis ir t. t.

Geromis sanatorijoms ir SPA centrais pasižymi Birštonas. „Vytautas SPA“ siūlo itin įvairių SPA programų ir procedūrų, todėl sau tinkantį variantą ras ir draugių kompanija, ir jauna pora, ir seneliai, ir šeimos su vaikais, ir net vieni pabūti norintys asmenys.

Saviugda

Naujos žinios – visuomet gera dovana, todėl pasidovanokite sau kursus, seminarus. Tai gali būti kulinarijos, fotografijos, SEO mokymai ar makiažo kursai Kaune. Juk sakoma „Ką žinosi, to ant pečių nenešiosi“. Tad visa pandemija yra puikus metas išmokti naujų dalykų, įgūdžių, o galbūt pagerinti jau turimas tam tikros srities žinias, pavyzdžiui, išmokti naujų masažo ar manikiūro technikų.

Čekis ar kuponas

Tikriausiai keista būtų dovanoti sau dovanų kuponą. Tačiau kartais nutinka taip, kad šią akimirką, rodos, nieko nereikia, tačiau už mėnesio ar dviejų, jau baigsis blakstienų tušas ar reikės įsigyti naujus batus. Todėl iš anksto investuokite į ateitį ir pasidovanokite sau konkrečios parduotuvės ar viso prekybos centro čekį. Jis po kurio laiko leis Jums pasidovanoti sau dovaną.

Prenumerata

Skaitymas, naujų žinių įgijimas, bendras išprusimas – didelė dovana sau. Tad Kalėdų proga galite sau pasidovanoti leidinio prenumeratą. Jei norite lengvo skaitalo, rinkitės „Moteris“, „Moters savaitė“, „Keturi ratai“, „Tau apie tave“, „Žvejys ir žuvis“ ir t. t.

Jei norite sužinoti kažką naujo – „Iliustruotoji istorija“, „Iliustruotasis mokslas“, „IQ“ ar „National geographic“. Vaikams – „Nykštukas“, „Naminukas“, „Penki“, „Flintas“ ar „National geographic kids“. Kulinarams – „Virtuvė“. Sodininkams – „Mano sodyba“ bei „Namie ir sode“. Norintiems pramankštinti smegenis tiks kryžiažodžių prenumerata „Oho“.

Užs. 9119