Didėjantį korepetitorių poreikį mato tik tėvai, savivaldybė problemos neįžvelgia

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Vis daugiau biržiečių tėvų samdo vaikams korepetitorius ir svarsto, ar mokytojai blogai moko, ar kalta švietimo sistema, didinanti mokymosi krūvį?
Nemaža dalis tėvų norėtų samdyti savo atžaloms korepetitorius, bet neišgali to padaryti – rodo „Biržiečių žodžio“ atlikta internetinė apklausa. Kaimyninė Rokiškio rajono savivaldybė jau mąsto apie dalinį šios paslaugos kompensavimą, o Biržų rajono savivaldybės atstovai teigia, kad mokiniai turi galimybę gauti mokymosi pagalbą ir be mokamų korepetitorių.

Už vieną pamoką – nuo 15 iki 20 eurų

Biržietė mama Inga atviravo, kad savo paaugliui sūnui pirko nuotolines korepetitorių pamokas vieno, plačiai reklamuojamo, pavadinimo elektroninėje mokymosi platformoje. „85 eurus sumokėjau už tris mėnesius papildomų matematikos pamokų (po dvi pamokos per savaitę). Vaikas turėjo dar tik kelias pamokas, bet jam labai patiko. Džiaugėsi, kad keli skirtingi mokytojai veda pamokas, gali klausti, ko nori, kiek nori, laikas patogus. Mano paskaičiavimais, tokios pamokos pats pigiausias korepetitoriaus variantas. Jeigu samdytum korepetitorių Biržų mieste, tai mokėtum po 15-20 eurų už pamoką – kainos nemažos. Ir tai, nėra garantijos, kad tavo vaiką priims – didelis korepetitorių užimtumas“,- kalbėjo Inga.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com