B. Petkevičiūtės nuotr.
“Malonu, kai žmogui gera padarai, bet tai nereiškia, kad dabar turiu užsikabinti medalį ir nebesistengti“,- komentuodamas pacientų gerus atsiliepimus, komentavo Biržų ligoninės chirurgas Nerijus Ubartas.
Praeitą savaitę feisbuke pasklido biržietės Remigijos Gutauskienės padėka Biržų ligoninės gydytojui Nerijui Ubartui. Moteris dėkojo chirurgui už išgelbėtą gyvybę, negailėdama jam pačių gražiausių žodžių.

Viskas galėjo baigtis liūdnai

“Rašau žmogui, gydytojui, chirurgui iš didžiosios raidės. Nerijus Ubartas – nuostabus, nepakartojamas chirurgas. Galiu drąsiai sakyti, kad jis yra mano angelas sargas. Tik jo dėka esu gyva. Taip jau nutiko, kad prieš metus mane ištiko širdies infarktas ir, jei ne auksinės šio gydytojo N. Ubarto rankos, dabar jūs man neštumėte gėles ant kapo, o ne važiuotumėte išgerti kavos puodelio arba išvis manęs neprisimintumėte. Šis nuostabus chirurgas mane ir vakar operavo.️ Jeigu kada nors, kas nors manęs paklaustų ar nebijau likimo, ar nebijau savo gyvybės atiduoti į medikų rankas, atsakymas būtų toks: jei į chirurgo, mylinčio savo darbą, atsidavusio savo pacientams N. Ubarto – drąsiai teigčiau, kad nebijau. Aš visą gyvenimą būsiu Jums dėkinga už tai, kad esu gyva, Jūs – išskirtinis gydytojas. Ačiū Jums“,- viešai socialiniame tinkle rašė biržietė.

Gydytojo profesionalumas

Ši padėka sulaukė ir kitų biržiečių palaikymo. Žmonės chirurgui dėkojo už profesionalumą ir atsidavimą darbui.

“Tai ne tik aukšto profesionalumo chirurgas, bet turintis Dievo dovaną suprasti vidinę žmogaus būseną, pastebėti net pačius mažiausius dalykus, kurie daro įtaką paciento gyvenimui. Tai – tobula profesionalumo, darbštumo, nuoširdumo ir sėkmės asmenybė. Jis – ligos ir sielos gydytojas“,- rašė biržietė Ona.

“Tokio atsidavusio savo darbui ir tokio gero daktaro nėra Biržai turėję. Visiems, kam tenka su šiuo daktaru susitikti, nustemba, kad tokių dar gali būti... Džiaukimės, kad tokį turime ir mylėkime jį taip, kaip jis kiekvieną iš mūsų myli“,- rašė kitas biržietis.

“Jo dėka turiu išsaugotą rankos pirštą... Tikras turtas Biržams Jį turėti“,- pridūrė biržietė Helmona.

“Tikrai taip. Išsaugojo mano sportininko vaiko pėdą. Pasakė, kokius vaistus naudoti, net nereikėjo operacijos, kuri, manau, ilgam būtų nutraukusi galimybę sportuoti“,- rašė biržietė Jurgita.

Malonu, kad įvertina

Pakalbinome ir patį chirurgą N. Ubartą, kuris, girdėdamas tokias padėkas, kuklinosi.

“Smagu, kad žmonės gerai apie mane atsiliepia, malonu girdėti, kad kažkam gera padariau. Žinoma, tai praskaidrina nuotaiką ir motyvuoja dirbti. Bet tai nereiškia, kad dėl to turiu sau užsikabinti medalį, skraidyti iškėlęs galvą ir nebesistengti. Tiesiog sąžiningai atlieku darbą, kurį myliu“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė gydytojas N. Ubartas. Jis teigė labai vertinantis pacientų atsiliepimus.