Biržuose lankėsi Vyriausybės atstovai

Biržų rajono savivaldybės nuotr.
Vyriausybės atstovai susitiko su Biržų savivaldybės vadovais.

Praėjusią savaitę Biržuose lankėsi Vyriausybės atstovai. Vyriausybės atstovų įstaigos atstovo pareigas Panevėžio ir Utenos apskrityse laikinai einantis Julius Arlauskas ir Vyriausybės atstovo patarėja Aušra Gasiūnienė susitiko su Biržų meru Vytu Jarecku, vicemere Astra Korsakiene ir administracijos direktoriumi Vidu Eiduku.

Domėtasi, kaip sekėsi dirbti karantino metu, kaip grįžtama prie įprasto kasdienio darbo ritmo. Vyriausybės atstovą domino, kokių specialistų Biržuose stinga. Akcentuota, jog savivaldybės valdomose įmonėse turėtų būti sudarytos nepriklausomos valdybų tarybos. Vyriausybės atstovo patarėja pastebėjo, jog informacija apie Savivaldybės vykdomus projektus turi būti skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje. Ją turėtų būti nesunku rasti.

Po susitikimo Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė „Biržiečių žodžiui“ sakė, jog Vyriausybės atstovas atvyko ne vien tikrinti ar kontroliuoti, pasiūlyta bendrauti, konsultuotis. Išsakytos pastabos dėl paskutiniojo Savivaldybės tarybos posėdžio įrašo kokybės buvę teisingos, tai pastebėję ir patys Savivaldybės vadovai. Pasak Astros Korsakienės, specialistai, norėdami sutvarkyti sistemoje įvykusį gedimą, būtų turėję prašyti posėdžio dalyvių skelbti pertrauką. Ateityje tokių nesklandumų neturėtų pasikartoti. Mero pavaduotoja A. Korsakienė sakė, jog ateityje reikėtų galvoti apie visos sistemos atnaujinimą, reikėtų įsigyti naują įrangą, skirtą vesti konferencijoms. Šiuolaikinių poreikių neatitinka ir Savivaldybės internetinė svetainė.

Vicemerė džiaugėsi, jog svečiai pastebėjo, kad iš Biržų savivaldybės gyventojų beveik negaunama skundų, nėra teisminių procesų dėl Savivaldybės tarybos sprendimų.