Biržuose atsiras nauji informaciniai stendai

Netrukus mieste bus pastatyti 7 nauji informaciniai stendai. Tai bendras keturių savivaldybių Biržų, Pasvalio, Kupiškio ir Rokiškio projektas, pagal kurį yra ženklinamos šių miestų lankytinos vietos.

Trys dvipusiai šviešiantys stendai puoš teritoriją šalia miesto fontano, aikštę prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios ir Vytauto gatvėje, netoliese kavinės ,,Sucrė’’. Ant vienos stendo pusės miesto svečiai ras informaciją apie Biržų miesto lankytinas vietas, žemėlapį, dviračių ir pėsčiųjų takus, ant kitos – informaciją apie lankytinus objektus visame Biržų rajone.

Taip pat bus pastatyti dar du stendai su informacija apie visų 4 savivaldybių lankytinas vietas. Kitose trijose savivaldybėse taip pat puikuosis ir Biržai. Vienas stendas stovės Germaniškyje, prie pasienio su Latvija, kitas - Respublikos gatvėje, netoli Norfos prekybos centro.

Kiti du vienpusiai stendai su Biržų miesto lankytinomis vietomis įsikurs prie Biržų turizmo ir informacijos centro bei Rinkuškių kaime, netoli restorano ,,Alaus kelias’’. Biržų rajono savivaldybės strateginio planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėja Zita Marcinkevičienė ,,Biržiečių žodžiui’’ sakė, kad jei ne karantinas, šie stendai mieste jau dabar stovėtų. Kol kas vyksta baigiamieji derinimo darbai ir stendai turėtų papuošti miestą jau spalio mėnesį.