Biržų „Saulės“ gimnazijos stadiono rekonstrukcija – dar ne greit

B. Petkevičiūtės nuotr.
Taip atrodo Biržų miesto cente esantis „Saulės“ gimnazijos stadionas – jo restauravimui pinigų savivaldybė nerado ir šiais metais, bet yra vilties gauti finansavimą iš Nacionalinės sporto agentūros.
Šiemet iš Biržų savivaldybės biudžeto rajono pagrindinėms mokykloms ir gimnazijoms skirta daugiau nei 10 mln. eurų. Ugdymo įstaigų vadovai skųstis nedrįsta, tačiau pripažįsta, kad poreikiai visada būna didesni. Štai Biržų „Saulės“ gimnazijos stadiono rekonstrukcijos projektas – strateginiame plane įrašytas, bet lėšų jo įgyvendinimu kol kas nėra...

Svarbus objektas, bet pinigų neskyrė

Praeitą savaitę savivaldybės taryba patvirtino šių metų biudžetą. Jame, kaip ir kasmet, numatytos lėšos ir rajono ugdymo įstaigoms. Biržų miesto centre esančio „Saulės“ gimnazijos stadiono remonto dar teks palaukti, trejų metų savivaldybės strateginiame veiklos plane jo rekonstrukcijos projektas įrašytas, bet tai dar nereiškia, kad jis ir bus įgyvendintas. Kaip „Biržiečių žodžiui“ sakė savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėja Zita Marcinkevičiūtė, gimnazijos stadiono rekonstrukcijos projektas į planą įtrauktas, bet lėšos jam neskirtos.

“Kol kas projekto finansavimo šaltinis nėra aiškus, todėl lėšos 2024 metais jam nėra suplanuotos. Bus ieškoma galimų finansavimo šaltinių ir, atsiradus galimybei, projektas bus teikiamas finansavimui gauti“,- informavo Z. Marcinkevičiūtė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/