Biržų pilies restorano savininkė: „Jeigu būtume pelno nesiekianti organizacija, tai dirbtume kasdien“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Žmonės stebisi, kodėl prestižinėje Biržų miesto vietoje – pilyje įsikūrusio restorano „Pilies skliautai“ durys visada užrakintos, tačiau šios maitinimo įstaigos savininkė Renata Greviškienė atkerta, kad privažiuoti automobiliu prie pat restorano galimybės nėra, o ateiti papietauti pėsčiomis daugumai biržiečių per sudėtinga.
„Norėčiau papietauti, papusryčiauti ar bent jau kavos atsigerti, bet per metus laiko to nepavyko padaryti – kiek einu, tiek restorano durys užrakintos, o ant jų kabo užrašas „Užsakyta“,- apie Biržų pilies rūsyje įsikūrusį restoraną „Pilies skliautai“ kalbėjo į redakciją paskambinusi biržietė Giedrė. Tačiau, kad ir kaip visi norėtų, kad restoranas veiktų kasdien, jo savininkė Renata Greviškienė pokyčių nežada.

Stebisi restorano darbu

Biržietės nuomone, taip dažnai vietinių ir turistų lankomoje Biržų pilyje įsikūręs restoranas klientų turėtų kasdien.

“Juk ten prestižinė vieta – pilis, žmonių daug, o durys užrakintos. Kažkaip keistai atrodo. Turbūt kažkas pasirašė „superinę“ sutartį, kuri tarnautų tik privatiems interesams, o kitai publikai jau neverta? Panašus atvejis, kai žmonės apsitveria valstybines teritorijas tik išrinktiesiems. Kažin, kokia ta sutartis? Ar yra joje numatyta, kad ir mes galime draugus pasikviesti ar patys pavalgyti tokioje gražioje vietoje?“- ironizavo Giedrė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com