Biržų miesto šventėje dėmesys ir jaunam, ir senjorui

F. Grunskio nuotr.
Daug dėmesio penktadienį sulaukė populiarėjantis žanras – „Stand-up“. Šiemet prie Biržų miesto fontanų pasirodymus atliko humoristai Saulius Andrikonis ir Evaldas Jasaitis.
Praėjęs savaitgalis Biržuose buvo neeilinis – mieste tris dienas šurmuliavo ne tik biržiečiai, bet ir gausybė miesto svečių. Sausakimša Biržų miesto Nepriklausomybės, J. Janonio aikštės, pilies kiemas, maitinimo įstaigos... Ir, jeigu ne vakarinį koncertą užklupęs lietus, ne peiliais ginkluoti jaunuoliai, šventę organizatoriai vertina pavykusia.

Daug turistų

Biržų turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) paskelbė, kad šį savaitgalį, Biržų mieto šventės metu į centrą užsuko 186 lankytojai, iš jų – 93 turistai iš visos Lietuvos bei kitų šalių – Portugalijos, Vokietijos, Lenkijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos. Pasak TVIC turizmo vadybininkės Vaigos Landauskienės, kuri laikinai eina direktoriaus pareigas, miesto šventėje dalyvavo nemažai turistų, kurie apie ją teiravosi jau iš anksto.

“Manau, kad šventė labai vykusi, žmonių buvo tikrai daug. Gal tik lietus vakare šiek tiek sugadino nuotaikas, bet apskritai, šventė pavyko. Nemažai turistų domėjosi apie būsimą šventę jau anksčiau, tai vieni atvyko specialiai dėl jos, o kiti šiaip atsitiktinai“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė V. Landauskienė. Ji pasidžiaugė, kad žmonės noriai naudojosi gidų siūlomomis ekskursijomis.

“Buvo suorganizuotos trys ekskursijos po Biržų rajoną, jose dalyvavo ne tik turistai, bet ir vietiniai gyventojai, kurie džiaugėsi pamatę ir sužinoję apie savo kraštą daug įdomių dalykų“,- sakė TVIC vadovė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com