Ž. Maniko nuotr.
Biržų ligoninės chirurgas Nerijus Ubartas ketina priimti pasiūlymą užimti skyriaus vedėjo pareigas Pasvalio ligoninėje, nes Biržų ligoninėje jis jaučiasi neįvertintas savo tiesioginio vadovo Petro Bimbos.
Sulaukęs Pasvalio ligoninės vadovybės kvietimo dirbti skyriaus vedėju, Biržų ligoninės gydytojas Nerijus Ubartas ketina šiuo pasiūlymu pasinaudoti. Biržų ligoninės direktorius Petras Bimba teigė apie tai nežinantis, o ir kaltės dėl jauno chirurgo pasitraukimo nejaučiantis.

Gavo pasiūlymą vadovauti skyriui

“Direktorius nieko nenori keisti, nenori tobulėti, o aš, nors labai stengiausi, bet jokio įvertinimo. Direktoriui geriau senelius išlaikyti, bet ne jaunus specialistus. Operuok, operuok ir... tik už ačiū“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė Biržų ligoninės chirurgas Nerijus Ubartas.

Gydytojas patvirtino kalbas apie tai, kad išeina iš Biržų ligoninės – jį pakvietė dirbti visu etatu Pasvalio ligoninėje. Ten jis gavo pasiūlymą eiti ir skyriaus vedėjo pareigas.

N. Ubartas Biržų ligoninėje dirba daugiau nei trejus metus. Pagal specialistų pritraukimo programą, jam savivaldybė skyrė išmoką įsikūrimui su sąlyga, kad ligoninėje gydytojas dirbs mažiausiai penkerius metus. Pasak gydytojo, jeigu Biržų ligoninės direktorius Petras Bimba sutiks, N. Ubartas pasiliks dirbti puse etato. Bet jeigu vadovui tokia sąlyga netiks, tuomet gydytojas ketina grąžinti pinigus ir visas jėgas skirs Pasvalio gydymo įstaigai.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/