“Biržų duonos” kepiniuose – tik laisvėje laikomų vištų kiaušiniai

„Biržų duonos“ nuotr.
“Biržų duonos” vykdomasis direktorius Andrius Kurganovas įsitikinęs, kad geri darbai ir sąmoningumas yra užkrečiama.
Prieš keletą dienų socialiniuose tinkluose “Biržų duona" paskelbė, kad nuo šiol savo kepiniuose naudos tik laimingų vištų kiaušinius. Už šią ekologinę iniciatyvą įmonė susilaukė didžiulio socialinių tinklų vartotojų palaikymo.

Savo paskyroje “Biržų duona” skelbia, kad kai 2018–ųjų rudenį davė pažadą po septynerių metų naudoti tik laimingus kiaušinius, slapta vylėsi, jog ta diena ateis anksčiau. “Tad be galo džiaugiamės, jog ši diena jau išaušo! Laimingi kiaušiniai – laimingi visi mūsų kepiniai! Vykdomasis direktorius Andrius prasitarė, kad didžiausias iššūkis buvo surasti patikimus partnerius, kurie užtikrintų nuolatinį viso reikiamo kiekio tiekimą. Juk praėjusiais metais sunaudojome net 1.201.700 kiaušinių!

Organiškai susidėliojo, kad tos galimybės atsirado anksčiau, nei galvojome. Paklaustas, kuo naudingas gyvūnų gerovės įtraukimas „Biržų duonai“, atsakė, jog toks žingsnis atspindi mūsų vertybes ir pridūrė: „Juk geri darbai, kaip sąmoningumas – užkrečiama.“

“Biržų duona” dėkoja “Tuštiems narvams” už prasmingą iniciatyvą ir linki vieniem kitus įkvėpti gražiais pasirinkimais ir darbais!