Biržų autobusų parko klausimus svarstė... be įmonės direktoriaus

V. Leščinskienės nuotr.
Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas, jau antrą kartą nedalyvavęs svarstant įmonei svarbius klausimus, mero Kęstučio Knizikevičiaus kviečiamas už tokį poelgį pasiaiškinti. Tačiau pats M. Šernas sako, kad jo nedalyvavimas dramatizuojamas ir mistifikuojamas.
Antradienį savivaldybės kolegijos posėdyje tarybos nariai turėjo diskutuoti dėl nemokamo vežimo priemiestiniais maršrutais, tačiau į tarybos narių užduodamus klausimus atsakyti kaip ir nebuvo kam, nes posėdyje nedalyvavo Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas. Tačiau pačiam direktoriui jo dalyvavimas pasirodė nereikalingas – jo nuomonę svarstomu klausimu politikai žino, „tai kas dar gali būti neaišku?“

Pasirodė keista

Pasak mero Kęstučio Knizikevičiaus, tai jau antras kartas, kuomet savivaldybės valdomos įmonės direktorius nedalyvauja svarstant su pavežėjimu susijusius strateginius įmonės klausimus.

„Kai vienąkart nepasirodė, dar kaip ir suprantama ir pateisinama, tąsyk M. Šernas, kiek pamenu, atostogavo, bet kai nepasirodo antrąkart, tai mažų mažiausiai keista ir panašu į ignoravimą“,- posėdžio metu stebėjosi meras. Jis pridūrė, kad norėdamas sužinoti nedalyvavimo priežastis artimiausiu metu kvies M. Šerną pokalbio, pasiaiškinti. Čia pat pasigirdo ir tarybos narių replikos: „fantastika“ , „kokia nekompetencija“, „tai kaip dabar balsuosim?“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com