S. Bieliauskienės nuotr.
Mieliūnų kaimo bendruomenės kiemelyje dalyviai galėjo laimėti ne tik moliūgą, bet ir žąsį.
Sekmadienį Vabalninko miesto parke šurmuliavo Vabalninko seniūnijos bendruomenių tradicinė rudens derliaus šventė. Žolinės aikštė pasipuošė rudens žiedų kompozicijomis. Bendruomenės savo kiemeliuose virė, kepė ir pardavinėjo viską, kas tik užderėjo daržuose ir soduose. Populiarios dainų atlikėjos: Monika Katunskytė ir Irena Ulvydaitė visus linksmino nuotaikingomis dainomis.

Kas laimėjo triušį, kas gaidį, o kas maišą grūdų

Vabalninko seniūnijos tradicinės derliaus šventės „Derlius 2023“ pradžią paskelbė Vabalninko seniūnijos seniūnas Laimutis Braždžionis.

Derliaus šventėje šurmuliavo Vabalninko seniūnijos kaimo bendruomenių ir kitų organizacijų kiemeliai, tautodailininkai, amatininkai, prekybininkai.

Mieliūnų bendruomenės kiemelyje vyko šventinė rudens gėrybių loterija, kurioje galėjai išlošti bulvių, obuolių, triušių, gaidžių, žąsų, uogienės, kompotų ir nuostabių gėlių iš L. Baradinsko gėlininkystės ūkio. Buvo net 323 laimingi bilietėliai. Visus prizus skyrė aktyvūs ir darbštūs Mieliūnų kaimo žmonės.

Vicemerė Astra Korsakienė loterijoje laimėjo didžiulį triušį, o jos vyras Dainius Korsakas – maišą bulvių. „Bulves suvalgysime, o triušį auginsime“, – džiaugėsi laimėjimu Astra.

Vicemeras Steponas Staškevičius laimėjo gaidį. „Namuose jau yra 11 vištų ir senas gaidys, tai dabar bus dar vienas“,– teigė mero pavaduotojas.

Vabalninko miestelio bendruomenė žmones viliojo loterija. Čia norintys galėjo laimėti triušį, medaus, vaisių , daržovių ir net pakvietimą į vilnos vėlimo pamokas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com