Atsidarė: į kirpyklas skuba ir vyrai, ir moterys

Asmen. album. nuotr.
Vyrų kirpimo meistras Artūras Kavaliauskas sakė, kad ištikimi klientai buvo kantrūs ir namie plaukų nenusiskuto, tad sugrįžo gerokai „apaugę“.
Nuo pirmadienio ėmė veikti grožio salonai ir kirpyklos. Grožio meistrės džiaugiasi, kad vėl gal susitikti su klientėmis, bet kai kurios didelio jų antplūdžio nejaučia. Pirmąją savaitę biržiečiai pirmiausia skubėjo į kirpyklas, o manikiūras ir kosmetologių paslaugos – dabar gali ir palaukti.

Registravosi manikiūrui dar prieš nutarimą

Dailiosios lyties atstovių nagais besirūpinančios Biržų manikiūrininkės džiaugėsi, kad klientės grįžta, nors ir ne taip gausiai kaip norėtųsi. Manikiūrininkė Rita „Biržiečių žodžiui“ sakė, kad vos įsigaliojo leidimas dirbti, klientės iš karto ėmė registruotis. Tiesa, nuolatinių klienčių sąraše užrašytos dar ne visos.

-Ši savaitė buvo užpildyta visai. Kaip dėl kitų, neaišku, dar ne visos mano klientės užsirašė. Kitos laukia, kol pačios pradės eiti į darbus, ne kiekvienai gražūs ir tvarkingi nagai dirbant iš namų reikalingi,- kalbėjo Rita. Manikiūrininkė sakė, kad kai kurios klientės po tokio ilgo laiko atėjo išvis „be nagų“... Kita biržiečių moterų nagų meistrė Ieva šią savaitę jautėsi pakylėta.

-Jaučiuosi kaip ant sparnų, buvau labai pasiilgusi darbo. Dar nespėjus patvirtinti nutarimo, klientės ėmė klausinėti, ar dar neregistruoju. Labai džiaugiuosi, kad vėl jas sutikau, o jos irgi pasiilgo procedūrų, pokalbių, bendravimo. Lyginant su pirmuoju karantinu, klientės grįžo su žymiai geresnės būklės nagais, jau žinojo, kaip apsitvarkyti, saugiai nusiimti ar tiesiog pasitrumpinti. Dabar, kai taip trūksta pramogų, apsilankymas grožio salone tapo dar labiau laukiamas ir džiugus,- kalbėjo Ieva.

Tvarkingi nagai

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/