Artėja šildymo sezonas – kokios prognozės šiemet?

B. Petkevičiūtės nuotr.
„Kokia valdžia, taip ir gyvename. Lietuviai per daug paklusnūs, nors ir nepatinka, bet sukandę dantis prisitaiko ir tyli. Reikia visiems sukilti, tada gal kažkas ir pasikeistų“,- didelėmis kainomis už šildymą piktinosi biržietis Remigijus.
Kad šildymas būtų įjungtas, vidutinė paros temperatūra tris paras iš eilės turi būti ne aukštesnė +10 laipsnių. Jau spėjome pajusti rudenišką vėsumą, kuri privačių namų savininkus paskatino pakurti krosnis – iš kaminų jau rūksta dūmai... Šilumos namuose nori ir daugiabučių gyventojai – nors jie žino, kad sąskaitos už šildymą stipriai kirs per kišenes, bet kęsti šalčio nenori.

Bijo skolų

Pasigirdus kalboms, kad šiluma vėl gali brangti ir reikės mokėti kone dvigubai brangiau nei sostinės gyventojams, biržiečiai sunerimo.

“Įdomu, ar šildymas brangs ir pas mus? Jeigu kainos didės, tai neišsimokėsime, viskas ir taip nežmoniškai pabrango – maistas, paslaugos ir visa kita. Šiluma biržiečiams kainuoja brangiausiai visoje šalyje, sunkiai gebame mokesčiams sutaupyti. O jei dar pabrangins, tai teks badauti, kad nesivilktų skolos“,- nerimavo į redakciją paskambinusi biržietė Vida.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/