Ar taryba pritars antrojo vicemero kandidatūrai?

B. Petkevičiūtės nuotr.
Penktadienį savivaldybės taryba spręs, ar pritarti mero siūlymui į vicemero postą skirti ilgametį valstybės tarnautoją Steponą Staškevičių.
Penktadienį paaiškės, ar savivaldybės taryba pritars rajono mero Kęstučio Knizikevičiaus siūlymui į antrąjį vicemero postą paskirti buvusį ilgametį Žemės ūkio skyriaus vedėją Steponą Staškevičių. Pats kandidatas pritarimo tikisi, nors ir neatmeta, kad toks mero sprendimas tarybos posėdyje gali sukelti nemažai diskusijų.

Sunkus kelias

Vienas iš svarstytinų siūlymų, kuriam šią savaitę turės pritarti arba nepatvirtinti savivaldybės taryba – dabartinio Biržų vietos veiklos grupės (VVG) pirmininko Stepono Staškevičiaus, kuris taip pat ilgus metus vadovavo savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriui, kandidatūrai į vicemero postą.

Tokį siūlymą tarybai teikia rajono meras Kęstutis Knizikevičius, kuris teikė ir Astros Korsakienės kandidatūrą į pirmojo vicemero postą. Tačiau prisimenant, per kokius klausimų ir priekaištų kelius į tokį pat postą atėjo A. Korsakienė, kyla klausimas, ar antrajam kandidatui taip pat teks atlaikyti tarybos narių „egzaminavimą“.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/