Aplinkiniai rajonai džiaugiasi naujais baseinais, o Biržams galimybių traukinys jau nuvažiavo?

Ž. Maniko nuotr.
Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos Biržuose nė neįpusėjusios, o baseinas planuojamas dar tik antrajame etape. Kai kurie tarybos nariai sako tiesiai šviesiai – galimybę turėti baseiną Biržai turėjo, bet „prakišo“.
Baseinais gali pasigirti visi aplink Biržus esantys rajonai. Pasvalio baseinas, kaip sporto mokyklos sudedamoji dalis veikia jau nuo pat neatmenamų laikų, Rokiškio baseinas neseniai atšventė penkerių metų veiklos gimtadienį, o gruodžio viduryje duris atvers ir Kupiškio baseinas. Biržuose Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos dar nė neįpusėjusios, o kad miestas turės baseiną, kuris numatomas antrajame projekto etape, nebetiki net patys tarybos nariai.

Nebent privatus verslas imtųsi iniciatyvos

Pakalbinome keletą Biržų rajono tarybos narių – ar, jų manymu, Biržai turės baseiną? Deja, daugumos atsakymai – labai pesimistiški.

Tarybos narys Tomas Četvergas atviras: baseiną Biržai galėjo turėti jau 2019-2020 metais. „Buvo ir projektas, ir lėšos, viskas buvo, bet tuo metu išrinktas meras Valdemaras Valkiūnas užsimojo keisti Sporto ir sveikatingumo komplekso statybų vietą, kažkur prie gimnazijos stadiono. Kalčiausi tie tarybos nariai, kurie pasikeitimams pritarė. Kadangi lėšos neįsisavintos, teko jas grąžinti. Ir viskas vėl iš naujo... Aš, asmeniškai, tuo metu tarybai nepriklausiau“,- sakė jis. T. Četvergas teigė netikintis, kad Biržai turės baseiną. „Logiškai pagalvojus, pirmam komplekso etapui kiek milijonų reikia, o dabar infliacija, viskas pabrango ir dar brangs... Nebus to baseino, netikiu niekaip. Nebent privatus verslas imtųsi iniciatyvos“,- kalbėjo pašnekovas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com

 

Susijusios naujienos