Aplink Galintiškio kaimą klaidžioja meškos

Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos nuotr.
Pastaruoju metu Kupiškio ir Biržų rajone pastebimos dvi meškos. Kol kas jos tenkinasi medžiotojų šėryklose paliktais skanėstais.
Pastaruoju metu vis dažniau pasirodo pranešimų apie po Lietuvą klaidžiojančias meškas. Pastaruoju metu jos ypač dažnai lankosi Šiaurės Lietuvoje. Vos prieš kelias dienas meškos buvo pastebėtos Kupiškio rajone, o dabar atšleivojo ir į Biržų rajono miškus.

Paskutinis susidūrimas su ruda meška Biržų rajone, netoli Galintiškio kaimo, Širvėnos seniūnijoje, įvyko praėjusią savaitę, vėlų penktadienio vakarą.

Į pamiškę atšleivojusi meška kaip reikiant įbaugino vietinį medžiotoją. Ką daryti medžiotojui sutikus mešką? Išeitis viena – šūviais į orą bandyti atbaidyti šleivakoję. Kitokių priemonių imtis negalima, nebent bandyti sprukti.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/